Terapi Eğitimleri - Psikolog Marketi

psikologmarketi

New member
Kullanıcı
Katılım
9 Ara 2021
Mesajlar
14
Tepkime puanı
7
Puanları
0
Yaş
32
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.psikologmarketi.com
Cinsiyet
Erkek
3 yıldır binlerce öğrenci ve uzmana sertifikalı terapi eğitimleri alanında en uygun fiyatlarla hizmet sağlayan Psikolog Marketi, ARES Psikolojik Dan. & Eğitim Merkezi bünyesinde 2019 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Psikoterapi kısaca kişiyi olumsuz etkileyen duygu, düşünce ve davranışların ruh sağlığı eğitimi almış bir profesyonelle beraber irdelenip, içgörü kazandırılması ve değiştirilmesi sürecidir. Terapi eğitimleri ülkemizde üniversitelerde verilmediği için öğrenciler yüksek fiyatlarla bu eğitimleri özel dernek ve kurumlardan almaktadırlar. Bu çok yüksek fiyatlı psikoloji eğitimleri öğrencilerin bütçesini zorlamaktadır.

Bu duruma karşı koymak ve tepki göstermek amacıyla en uygun fiyatlarla başta terapi eğitimleri ve insan kaynakları eğitimleri hizmeti sunan Psikolog Marketi 2019 yılından beri her öğrencinin alabileceği fiyat aralıklarında psikoloji eğitimleri hizmeti sunmaktadır. Bunun yanında Psikolog Marketi hızlı ve güvenli bir alış veriş deneyimi sunar, web sitemizden ihtiyacınız olan psikoterapi eğitimini seçerek SSL ve 3D Secure güvenliğiyle anında satın alıp indirebilirsiniz. Bunun yanında birçok psikolojik test eğitimi içerisinde materyaller de ücretsiz bulunmaktadır !

Bu sayede zaman ve gereksiz kağıt israfının önüne de geçilmektedir. Psikoterapi eğitimleri satın aldıktan sonra dilerseniz mailinize gelen linkten ya da hesabım kısmından terapi eğitiminizi indirebilirsiniz. Herhangi bir süre ve sınav yoktur, eğitimlerinizi istediğiniz zaman istediğiniz kadar çalışabilirsiniz. Sertifikanız ise en geç 1 iş günü içerisinde mail adresinize dijital kaşeli ve imzalı biçimde gönderilmektedir. (Sizler sertifikalarınızı çıktı alarak ömür boyu kullanabilirsiniz.)
Daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst
Alt