SiLa'mi qurbet'mi adini sen koy

qurbet

New member
HanımZade
SevgiLi dostLar,

Disarda yagmur, eLimde cay'im, kuLagim Mevsim'Fmde turkuLerin suLtani Dj'aSk i dinLemekteyum. Bir yandan annem iLe watsaptan ozLem hasret giderdik oLdugu kadari iLe.

BasLiga bakinca akLiniza vayy musLum babanin sarkisi deduniz dimi :D yani onca damarci programci arkadasLarim arasinda ehh bende damarci oLur isem hec sasirmayin :D

Geceyi cok seveyrum sakin, sessiz, herkescikLer uykuda gerci asiL uykucu benimm bu gece ezcuk firar ettum, uykuma sen ezcuk gez doLas ben yazacum dedum :D

qurbet eLden seLam oLsun tum turkiyeme herkescikLere, vatanima memLeketime oLan ozLemimi burada boLe yazarak icimi dokerek bir nebzede oLsa azaLtan bu guzeL imkani sagLayan herkescikLere cok tesekkur edeyrum.

Dunyanin en guzeL yerLerinde oLmaniza ragmen ve oranin dunyanin en guzel yeri oLugunu kabuL etmenize ragmen, bizim oraLar diye basLayan cumLeLer kurmak, iste gerisi siLa gerisi can gerisi memLeketinizi icinde saran yureginiz ve siz.

Bu gece'Lik yeterLi oLsun, uyku vakti :D

VeLhasiLkeLam sevgiLi dostLar, vatansiz kaLmamak diLegi iLe, Vatanina, bayragina sahip cikanLara seLam oLsun.

SiLa'Mi ? qurbet'Mi ?

Zorbey

New member
Kullanıcı
SevgiLi dostLar,

Disarda yagmur, eLimde cay'im, kuLagim Mevsim'Fmde turkuLerin suLtani Dj'aSk i dinLemekteyum. Bir yandan annem iLe watsaptan ozLem hasret giderdik oLdugu kadari iLe.

BasLiga bakinca akLiniza vayy musLum babanin sarkisi deduniz dimi :D yani onca damarci programci arkadasLarim arasinda ehh bende damarci oLur isem hec sasirmayin :D

Geceyi cok seveyrum sakin, sessiz, herkescikLer uykuda gerci asiL uykucu benimm bu gece ezcuk firar ettum, uykuma sen ezcuk gez doLas ben yazacum dedum :D

qurbet eLden seLam oLsun tum turkiyeme herkescikLere, vatanima memLeketime oLan ozLemimi burada boLe yazarak icimi dokerek bir nebzede oLsa azaLtan bu guzeL imkani sagLayan herkescikLere cok tesekkur edeyrum.

Dunyanin en guzeL yerLerinde oLmaniza ragmen ve oranin dunyanin en guzel yeri oLugunu kabuL etmenize ragmen, bizim oraLar diye basLayan cumLeLer kurmak, iste gerisi siLa gerisi can gerisi memLeketinizi icinde saran yureginiz ve siz.

Bu gece'Lik yeterLi oLsun, uyku vakti :D

VeLhasiLkeLam sevgiLi dostLar, vatansiz kaLmamak diLegi iLe, Vatanina, bayragina sahip cikanLara seLam oLsun.

SiLa'Mi ? qurbet'Mi ?

Şiir Gibi Yazmışsın Süper :D

qurbet

New member
HanımZade
Annem iLe konusunca efkar basti :D yağmur cok güzeL yağiyordu türküLerde coğunLuk qurbet üzeri oLunca yürek döküLüverdi daaaa :D tesekkür edeyrum :)

Asiye

New member
HanımZade
@qurbet. Mmmm uyyyy kurbann olduğummmm ben gurbetin sılanın ne demek oldunu cok iyi bilirim daaaa gel de bana sor hasret kaldım memlekete bu yazıyı okuyunca efkarlandım duygulandım bir o kadar da sevindimm canım çok tşklerr

Asiye

New member
HanımZade
Screenshot_2018-10-29-08-13-50-1.png
Hazır efkarlanmışken üstüne bi çay içelimde geçsin da çay hayattır hayat onu bunu bırak çay varmı çay

qurbet

New member
HanımZade
Cay her daim her vakit vardur asiyemmm hamSiyem qurbetqusi kanatLanip ucamior iSede THY iLe ucup kavusucam inS sevdikLerime canmSn asiyemm aLLah qurbette oLan herkescikLerin vede siLa icnde qurbeti yasayanLarin yardimciSi oLsn

bLack

New member
Kullanıcı
Sıla mı Gurbet mi diye soru gelmiş cevabım aşağıdaki resimdedir:)

sıla.jpg

Alt