Sevgili ye mektup.

Me`Va

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Sevgili`ye mektup..
IMG_20200708_133746.jpg

YAz kalemim ona olan aşkımı sevgimi yaz yazki bilsin uzaklarda olmanın hic bir faydası olmadığını sevgilimin dahada büyüdü günü günden güne büyüyen özlemimi hasretimi Sevgi sohbet etmek İcin yaz yan yana olmasak ta mektuplar ile sohbet etmeyi ögret bize dökünsün mürekkebinden ona giden yollar sular ates olsa yaksa kavursa bana cennet yoludur. Beni sana kavus turan her ne olursa olsun bana huzur aşk saglık nefestir yazmaktan vazgecme yaz ki büyüsün aşkımız sevgimiz yazki var oldugumu bilsin bizi unutmasın vazgecme sin zaman su olur sana akar yollar ırmak olur sana akar hava nefes olur sana solur ben sen olurum. Kokun u alırım gözlerim kapanır seni hayal eder ve kokunla acarım gözlerimi sana her kim ve her ne olursa olsun yazmaktan vaz gecme. Korkma cevap gelir mi die sen yaz ve at yaz ve yolla yaz ve biriktir birgün olur cevabın gelir birgün sevgin gelir birgün huzurun gelir ben hiç bir zaman yazmaktan vazgecmicem senle sensiz herzaman. Biz İcin devam edicem. Biz olmak budur her koşulda her şartta senle sensiz biz olmanın kiymetini bilsin herkez biz olmayı bilsin.
.not. Karaladım öyle)

GuNeS

Well-known member
Dj Mevsim FM
Cok guzel cok kıymetli..yüreğine saglık..

Alt