Sevgili Dostlar Merhaba.. Dj-eLiFce ile Nostalji Top20'ye eşlik eden herkese teşekkürler. Sizlerle çok keyifliydi.

GuNeS

Well-known member
Dj Mevsim FM
DJ-eLifce-Nostalji-Top20 Sıralaması

((( seçimlerinizin hepsi 1 numaraydı))))Tebrikler

1-TANJU OKAN (KADINIM) PERON
2-MERAL ZUHAL (PARAM YOK) BARON
3-ESMERAY (UNUTAMA BENİ) ŞİİRCE
4-SELMA HUNEL (KARA SEVDA) KUNNES
5-ZEKİ MÜREN (SORMA) ABSENTHE

Peron

New member
Kullanıcı
Malesef sarkilarin sonuna yetisebildim. Son sarki harikaydi ve Geceyarilarimi benden aldi. Dj i buradan tebrik etmek istedim umarim yanlis bir bölümde degilimdir: Basarilarinin devamini diliyorum kendisine.

GuNeS

Well-known member
Dj Mevsim FM
Malesef sarkilarin sonuna yetisebildim. Son sarki harikaydi ve Geceyarilarimi benden aldi. Dj i buradan tebrik etmek istedim umarim yanlis bir bölümde degilimdir: Basarilarinin devamini diliyorum kendisine.
Peron Çok tesekkurler Bizde seni tebrik ediyoruz. Güzel seçimin Nostaljiye renk kattı.

Me`Va

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
DJ-eLifce-Nostalji-Top20 Sıralaması

((( seçimlerinizin hepsi 1 numaraydı))))Tebrikler

1-TANJU OKAN (KADINIM) PERON
2-MERAL ZUHAL (PARAM YOK) BARON
3-ESMERAY (UNUTAMA BENİ) ŞİİRCE
4-SELMA HUNEL (KARA SEVDA) KUNNES
5-ZEKİ MÜREN (SORMA) ABSENTHE
elif cim superdın keyıflı bır geceydı tesekkurler emegıne saglıkkk :* sıralamaya gıren arkadaslar tebriklerr :)

Me`Va

Yönetici
tebrikler peron secımın muhteşemdi ..

Peron

New member
Kullanıcı
Bu bölüm gercekten cok iyi hazirlanmis kim veya kimler hazirladiysa Tebrik ediyorum. Bir forum oyunu gibi , Bir canli muzik gibi, dinliyenler sanki radyonun birinden bir seyler kazanacaklarmis gibi heyecan ve enrjilerini buraya aktarmislar. Bugün nostaljiydi ayarin yada bir sonraki hafta ne olacak buda bu mölümün gizemi herkez beklemede olacak, sarki türü ortaya cikinca aramalar basliyacak hangi sarki diye sözlerimi yoksa muzikmi iyi olmali böylecede de devam edip gidecek (zaten gitmiste degisik muzik cesitleri varmis Zeki Müren VS) Birde radyoda istek yapilan yeri bulabilsem bende mutlu olacagim :)

Me`Va

Yönetici
Bu bölüm gercekten cok iyi hazirlanmis kim veya kimler hazirladiysa Tebrik ediyorum. Bir forum oyunu gibi , Bir canli muzik gibi, dinliyenler sanki radyonun birinden bir seyler kazanacaklarmis gibi heyecan ve enrjilerini buraya aktarmislar. Bugün nostaljiydi ayarin yada bir sonraki hafta ne olacak buda bu mölümün gizemi herkez beklemede olacak, sarki türü ortaya cikinca aramalar basliyacak hangi sarki diye sözlerimi yoksa muzikmi iyi olmali böylecede de devam edip gidecek (zaten gitmiste degisik muzik cesitleri varmis Zeki Müren VS) Birde radyoda istek yapilan yeri bulabilsem bende mutlu olacagim :)
[/QUOTE
forumda radyo ıstek yerımız yok ama ınsallah oda olucaktır renk geldı foruma @BaRoN sayesinde ona bu konuda tsk etmek lazım tekrar tekrar..

Alt