Şarkıcı Fedon Skandal Kadın Açıklaması

Şiir

New member
HanımZade
Fedon'dan skandal kadın itirafı ''Öyle kadınlar var ki kesilmeye bile layık''

75 yaşındaki ünlü şarkıcı Fedon skandal kadın açıklaması olay oldu! 2. sayfa programında yaptığı kadın açıklamalarıyla şaşırttı ''Kesilmeye bile layık'' dedi

5212

75 yaşındaki ünlü şarkıcı Fedon 2. sayfa programının konuğuydu. Canlı yayında kadınlar hakkında skandal yaratan sözler sarfeden Fedon programda ''Şiddet yok ama öyle kadınlar var ki kesilmeye bile layık, o ayrı'' dedi. Özel hayatı ve 50 yıl süren evlilik hayatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Fedon dikkat çeken kadına yönelik yaptığı açıklamalarla bir çok eleştiriye hedef oldu.

''KADINA ÇOK TOKAT ATTIM''

Ünlü şarkıcı Fedon katıldığı programda "Kadına çok tokat attım. Ama şimdi elim kalkmaz. Gençlik. Şiddet yok, ama öyle kadınlar var ki kesilmeye bile layık, o ayrı." diyerek eleştiri yağmuruna tutuldu. 50 yıl evli kaldığı boşandığı eşi hakkında da çaprıcı açıklamalarda bulunan Fedon kadına şiddet içeren sözleriyle tepki topladı.

"BEN SENİ ÇOK ÜZÜYORUM"

50 yıl evli kaldığı eşi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Fedon yanlış yaşam tarzı yüzünden eşinden boşandığını söyleyerek "Eşime yaptıklarımdan utanıyorum. Yanlış yaşam tarzımdan dolayı eşime 'boşanalım' dedim. 'Ben seni çok üzüyorum' dedim. 50 yıllık eşimden boşandığım için bekar bir erkek gibi yaşıyorum" dedi.

"KADINA ÇOK TOKAT ATTIM"

"Kadına çok tokat attım. Ama şimdi elim kalkmaz. Gençlik. Şiddet yok, ama öyle kadınlar var ki kesilmeye bile layık, o ayrı. Bu gazetede yazan bir haber. Eşi uyurken baltayla parçalamış kadın. Kadınlar çiçek de erkekler diken mi? Bana kimse kızmasın. Ben kadın-erkek diye ayırmıyorum, insan diye bakıyorum. Her türlü şiddete tabii ki karşıyız." sözleriyle eleştirilere hedef oldu.

Alt