Saçmalıklar silsilesi devam ediyor kıslarrrrrr

AyTerliğimKayıp

New member
HanımZade
Block denen ergen bana diğer girmem de sakın benim nickimi tablama senle muattap deilim demişti. Bugün girdim bana hoş geldin dio kıs cearete gel :D. Neyse sanane dedim. Beni attı sohbet kanalından. Neden atıosun dediğimdede gerizekalı dedi bana. Bende bunu haksız bulup idari kuruma (sözde idari egosunu tatmin edio hepsi) şikayette bulundum. hiç bir yaptırım uygulanmadı. O zaman gerizekalı demek yasak deil diyerek herkese gerizekalı dedim. o zaman kadar sesi cıkmayan ırc adlı yetkilie bunu yazınca bana bunu diyemessin diyerek beni attı. Kıs kendinize mi müslümansınız siz bi tek. userlere denince ve bu diyen kişi arkadasınız olunca neden sesiniz cıkmıo, nerde adaletiniz. Sen orda ne diye varsın vs vs benden size tavsiye adalet aramayın insanların ego kibir ve kişisel duygularını hiç bir yerde aşamıcaksınız.

Radioactive

New member
Kullanıcı
Bir de Türkçe yazabilsen, anlayacağız derdini de... İşte.

AyTerliğimKayıp

New member
HanımZade
ay nasılsa yetkili biri yazımı görüp engellicek silicek. Eleştiriye açık bir zihniyette değiller. Cok yazık.

EUPHRAT

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
kuantum mekanik yasalarına göre ayterliğimkayıp haklı

archiL

New member
Kullanıcı
Benimde ayağım yok , ayağım nerde lan benim ??????

B

Berdus

Guest
Eleştiriye açık olmayan kurum,kuruluş ve topluluğun bulunduğu yerler yanlışlar içinde yönetilmeye mahkumdur...

bLack

New member
Kullanıcı
:D

Alt