Reynmen Yeni Şarkısı Ela Sosyal Medyayı Salladı.

Şiir

New member
HanımZade
Reynmen lakaplı Youtuber Yusuf Aktaş'ın yeni şarkısı Ela sosyal medyayı salladı.

5549

• Reynmen, şarkısı Ela ile YouTube’da ilk gün izlenme rekorunu tazeledi.

Reynmen'den, Aleyna Tilki'ye şok! Tilki'den Reynmen'e: Çomar... - Magazin haberleri
  • Derdim Olsun şarkısıyla milyonlarca izlenmeye ulaşan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş’ın yeni videosu Ela yüklenmesinin üzerinden 24 saat geçmeden 13 milyondan fazla kez izlendi.

Reynmen Derdim Olsun şarkısı 24 saatte 11 milyon kişi tarafından izlenmişti.
    Ela, 10 dakikada yaklaşık 1 milyon izlenmeye ulaşırken, kısa sürede YouTube trend listesinde de ilk sıraya yerleşti.

• Reynmen'den, Aleyna Tilki'ye şok! Tilki'den Reynmen'e: Çomar... - Magazin haberleri
  • Reynmen’in bir önceki şarkısı ‘Derdim Olsun’ da toplamda 220 milyondan fazla kez izlendi.
    Reynmen'den, Aleyna Tilki'ye şok! Tilki'den Reynmen'e: Çomar... - Magazin haberleri
  • ‘İlk gün izlenme rakamı’, Reynmen’den önce Aleyna Tilki’deydi.

• Reynmen böylece Ela ve Derim Olsun şarkılarıyla, ilk 24 saatte en çok izlenen klipler sıralamasında ilk 2 sıraya oturdu.
    Reynmen'in Instagram'da 5.5 milyon takipçisi, YouTube'da ise 4.5 milyon abonesi bulunuyor.
  • ALEYNA TİLKİ'DEN REYNMEN'E OLAY GÖNDERME
    Ardından Aleyna Tilki, Nasılsın Aşkta şarkısının dünya müzik listesinin birinci sırasında olduğunu gösteren bir tweeti kendi sayfasında yayınlayarak "Çomar Show" ve "Derine inme çıkamazsın" ifadelerini kullandı.

Alt