Picture Cutout Guide Lite 3.1.7

  • Konbuyu başlatan Eqe
  • Başlangıç tarihi
E

Eqe

Guest
Resim Kesme ve Fotomontaj Uygulaması
Profesyonel resim düzenleme ve grafik araçları içerisinde bulunan onlarca farklı aracı kullanmak özellikle amatör kullanıcılar için katlanması zor bir durum haline geliyor. Resimlerin arkaplanlarını kesmek ve belli kişileri, objeleri farklı resimlere kolajlamak isteyen kullanıcıların deneyebileceği basit ancak işlevsel uygulamalardan birisi de Picture Cutout Guide Lite programı.

Çok temiz bir arayüze sahip olan program aynı zamanda işlemleri nasıl gerçekleştirebileceğinize dair öğretici derslerle de birlikte geliyor. Arkaplanda yer alan resmi nasıl kaldırabileceğinizi, efektler ekleyebileceğinizi, fotomontajlar yapabileceğinizi bu dersler sayesinde hemen öğrenebiliyorsunuz.

Aynı zamanda programın içerisinde yeniden boyutlandırma, kırpma, döndürme, yazı ekleme gibi pek çoğumuzun ihtiyaç duyduğu özellikler yer alıyor. Arkaplandan kişiler ve nesneleri ayırırken aynı anda efektler de uygulayabiliyor ve kesme işlemini çok daha etkileyici hale getirebiliyorsunuz.

Arayüzde bulunan parlaklık ve kontrast ayarlama özellikleri de fotoğraflarınızı daha güzel yapıyor. JPG, TIFF, PNG ve BMP gibi popüler dosya formatlarını destekleyen Picture Cutout Guide Lite'ı deneyerek işinizi görüp görmediğine karar verebilirsiniz.
picture-cutout-guide-lite_yapistirma-secenegi_793x655.jpg
 
Üst