OTOMOBİL DÜNYASINA FARKLI GÖZLE BAKIN!

EUPHRAT

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
1,197
Tepkime puanı
2,691
Puanları
113
Özel tasarım otomobiller bu sefer hayvanlar aleminin vahşiliğinden ilham alıyor. Dijital çizimleri ve tasarımlarıyla bilinen Frédéric Müller’in hayvanlar alemi otomobil serisine mutlaka göz atmalısınız. Frédéric Müller’in “Rides of the Wild” adlı otomobil koleksiyonu, hayvanlar aleminin vahşiliği ile besliyor. Birçok otomobil tasarımı farklı kaynaklardan kendisini besliyor.
5972

Bazısı bilim kurgu eserleriyle bazısıysa Frédéric Müller gibi doğal hayattan. Tasarımcı Müller, diğer tasarımlarında da yoğun olarak kullandığı hayvanları Rides of the Wild serisiyle retro araçlara uyarlıyor. Bir BMW’nin köpekbalığına dönüştüğünü düşünün.
5973

Köpekbalığının yerine timsah, aslan, panda ve hipopotamın otomobil tasarımlarına dönüşmüş hallerini Behance üzerinden yayınlayan Müller, hayal gücünün sınırlarını zorluyor. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.
5974
 
Üst
Alt