Meryl Streep

Şiir

New member
HanımZade
Meryl Streep
Bakın ne güzel anlatmış düşüncelerini..
FB_IMG_1565156581592.jpg

Merryl Strepp...

Bakın ne güzel anlatmış düşüncelerini...

Ukala biri haline geldiğim için değil, aksine hayatımda artık beni mutsuz eden ya da üzen şeyler ile vaktimi daha fazla kaybetmek istemediğim bir noktaya ulaştığım için laf sokmalara, haddinden fazla eleştirilere ve hangi türden olursa olsun talep ve beklentilere artık sabrım yok

Benden hoşlanmayan insanları memnun etmeye beni sevmeyen insanları sevmeye ve bana gülümsemeyen insanlara gülümsemeye yönelik arzumu kaybettim.

Artık yalan söyleyen ve beni yönetmek isteyen insanlara bir tek dakika bile harcamak istemiyorum.

Oyunların ikiyüzlülüğün sahtekarlıkların ve ucuz övgülerin olduğu ortamlarda bulunmak istemiyorum.

Çok bilmişliğe ve akademik ukalalığa tahammülüm yok.

Aynı şekilde boş dedikodulara da bulaşmak istemiyorum.

Uyuşmazlıklardan ve karşılaştırmalardan nefret ediyorum.

Farklılıklardan,hatta zıtlıklardan oluşan bir dünyaya inanıyorum bu nedenle katı ve toleransı olmayan olan insanlardan kaçınıyorum.

Arkadaşlıkta sadakatsizlikten ve ihanetten hoşlanmıyorum.

Birisine nasıl iltifat edileceğini ya da cesaretlendirmek için ne diyeceğini bilmeyen insanlarla bir arada olamıyorum.

Abartılar beni sıkıyor ve hayvanları sevmeyenleri kabullenmekte zorlanıyorum

Ve her şeyin de üzerinde sabrımı hak etmeyen hiç kimseye sabrım yok.

Me`Va

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
tabiki bizi uzenlere sabır göstermeyelim ama bişeylere ulaşmak insan kazanmak sa amaç sabır etmemiz lazım görmezden gelmek kadar güzel birsey yok. Bendee bunu yeni öğrendim .

Son düzenleme:
Alt