Merhabalar

Charismax

Well-known member
Kullanıcı
Hoşgeldin yar..
Gençler şuan kendisi tatilde memlekette.. eşim olur kendisi .. bir haftaya kadar gelir aynı evdeyiz doğal olarak.. multi falan çıkarsa no banned . sonra açıklama yapmak zorunda kalmayalım :p daha önce başımıza geldide.

Prenses

Çok güzel gülümsüyordu, sevmeden geçemedim.
Yönetici

Destina

New member
HanımZade
Hepinize teşekkür ederim hoş buldum.

Şimdi tatildeyimde sıkıntı yok, doğal olarak aynı evden girdiğimiz için bi süre sonra bu kişiler aynı kişi bizi kandırıyolar diye piyasaya çıkan bi halttan anlamayıp tekniklik yapan zavallılar var gördük. :D
Neyse bizi bilen biliyor.

Tekrardan hoş buldum. ^^

Charismax

Well-known member
Kullanıcı
Sorma bir yerde başımıza geldi .. diyorki hiçmi mobilden girmediniz veri bağlantı yapamadınız.. bende dedimki.. biz yaptıkta sen bakmayı bilememişsin :D neyse burası kardeş forum burda öyle şeyler olmaz kanımca :D bu arada aslında bende hoşgeldim sayılır ara sıra girip çıkıp bakıp kaçıp online oluyorum haha

BaRoN

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Sorma bir yerde başımıza geldi .. diyorki hiçmi mobilden girmediniz veri bağlantı yapamadınız.. bende dedimki.. biz yaptıkta sen bakmayı bilememişsin :D neyse burası kardeş forum burda öyle şeyler olmaz kanımca :D bu arada aslında bende hoşgeldim sayılır ara sıra girip çıkıp bakıp kaçıp online oluyorum haha
olmaz kardesım burda oyle sıkıntımız :D

Alt