Marvel Studios, Fantastic Four İçin Çalışmalara Başladı

Fineas

Epik
Kullanıcı
Katılım
14 Mar 2018
Mesajlar
4,287
Tepkime puanı
4,885
Puanları
0
Konum
İzmir
Cinsiyet
Erkek
Ortaya çıkan yeni bir habere göre Marvel Studios, Fantastic Four için yazarlarla görüşmeye başlamış. Ancak hemen heyecanlanmayın. Proje emekleme aşamasında bile değil!


Yayın hakları Disney’e geçtikten sonra Fantastic Four karakterlerine ne olacağı da merak ediliyordu. Disney ve Marvel Studios, ilk aşamada karakterler ve yer alacakları filmler için bir açıklamada bulunmadı. Hali hazırdaki yol haritalarını bozmamak için bu önlemi almış olmalılar. Ayrıca uzun vadede daha fazla film üretmek de ana amaçlarından biri.


Deadline muhabirlerinden Justin Kroll‘un paylaştığı bilgiye göre Marvel Studios, Fantastic Four için ön çalışmalara başlamış. Ortada bir yol çizgisi, oyuncu arayışı ya da karakterlerin serilere nasıl yedirileceğine dair bir açıklama yok. Ancak Marvel Studios, şu an için sadece yazarlarla görüşmeye başlamış.

İlgili Makaleler
  • Ortada bir senaryo olmaması biraz düşündürücü. Gerçi Marvel Studios, uzun vadede iş yaparken ana senaryoyu oturtmadan adım atmıyor. Fantastic Four karakterlerinin hangi faz içerisinde gireceği şimdiden bellidir. Ancak çekilecek Fantastic Four filmi için senaryonun belli olmadığı söyleniyor.
Bunlara ek olarak kaynağı belli olmayan bir söylentiye göre Marvel Studios’un, Jennifer Lawrence ile görüştüğü de belirtilmekte. Lawrence, daha önce X-Men serisinde Mystique karakterini canlandırmıştı. Acaba Marvel bu karakter için mi bir görüşme ayarladı? Yoksa yeni Fantastic Four ekibinde rol alması için Sue Storm rolünü mü teklif etti? Haberin bu kısımlarının altyapısı pek sağlam olmadığı için bir şey diyemiyoruz.
 
Üst
Alt