MakaLe mi Dediniz ?

E

Eqe

Guest
Chat Sohbet Siteleri
KuLLaniciLarina YeniLikci ve teknolojik takip ederek daha sagLikLi ve huzurLu bir Ortamda Sohbet Chat yapma imkani sunan SohbetOdalari, Java ve Flash yaziLimLara gerek kaLmadan Mobil Android ve iOs cihazLarinizLa %100 uyumLu en günceL yaziLimLari kuLLanarak Mobil ve Web Girisini akiLLI teLefonLara uygun, sorunsuz ve koLayca kuLLanabiLceginiz Chat Sohbet arayüzLerini kuLLanici ve üyelerinin hizmetine sunar.

KuLLanici veriLerinin gizLiligi maksimum düzeyde tutuLarak kuLLanici adi yani Nickname disinda Sifre yada herhangi bir kisiseL veri yada biLgiye gerek kaLmadan Site üzerindeki yaziLim ve arayüzLeri rahatLikLa kuLLanabiLirsiniz.

DeneyimLi ve tecrübeLi Yönetim Kadrosu 7/24 kuLLanici Sorun ve istekLerine Cevap vererek kuLLaniciLarin %100 memnuniyeti ön pLanda tutuLmus, site üzerinde yetersiz eksIk görünen yaziLim yada uyguLamaLari sunucu yetkiLerine ( #operhelp üst düzey yönetici kanaLi) iLeterek Site geLisimini katkida buLunabiLir, maksimum kuLLanici memnuniyeti sagLabilir, aiLemizin bir Parcasi oLabiLirsiniz.

MevsimOrg MevsimOrg Mobil uyumLu Sohbet Chat SiteLeri, Sohbet Chat yapiLabiLen ortammi Haricinde kuLLaniciLarina Canli OnLine Internet Radyo dinLeme Hizmeti ile Sohbet Chat yaparken begendigi ve sevdigi SanatciLari dinLeme Ortami sunarken, Oyun ve EgLence kanaLLari ile kuLLaniciLarin biLgiLerini tazeleme, hizLi düsünme, hizLi KLavye kuLLanimi gibi kisiLerin zihinsel ve fiziksel geLismini katkida buLunarak, konusma ve hitabet yetenekLerini geListirme, iLetisim kurma beceriLerini arttirma konuLarinda SeviyeLi, KaLiteLi, Ücretsiz ve bedava hizmetLerine kesintisiz devam edecektir.

TikLa

Not: Bu anLamda MevsimOrg Blog Sayfasinda kendi NickLeri iLe MakaLe yazmak isteyen ArkadasLarin @JudeL ArkadasimizLa irtibata gecebiLir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Sevgili @Eqe çok açıklayıcı ve Harika bir tanıtım olmuş.. Kendi adıma ve Tüm www.mevsim.org Ailesi adına Sana ve @Minikçe me çok Teşekkür ederim. İyi Ki varsınız, iyi ki Bu güzel ailenin birer ferdisiniz :)
@JudeL m sende iyiki varsın iyi bir aradayız
ben inanıyorumki aramızda çok süper makaleler yazacak arkadaşlarımız var.O cevherleri açığa çıkarmak lazımdı artık.
Sevgili @Eqe çok tşk ler.Harika bir paylaşım oldu

Lucius

New member
Kullanıcı
Sevgili @JudeL sevgili @Eqe sevgili @AyLa sevgili @Minikçe herkes makale yazabilir.. makale yazmak için çok süslü ve abartılı cümleler kurmaya gerek yok.. yeterki içten ve doğal konular olsun.. hepinize başarılar..güzel bir konuya değinmişsiniz...
564kywzk.png

A

AyLa

Guest
Sevgili @JudeL sevgili @Eqe sevgili @AyLa sevgili @Minikçe herkes makale yazabilir.. makale yazmak için çok süslü ve abartılı cümleler kurmaya gerek yok.. yeterki içten ve doğal konular olsun.. hepinize başarılar..güzel bir konuya değinmişsiniz...
564kywzk.png

Sevgili Lucius
Makalede yazmak kelime zenginliği ve bunları birbirine uygun bir şekilde bağdaştırma kabiliyeti ister. Bu konuda senin de sonsuz kelime hazinen mevcut :)
Böylelikle senide davet etmiş bulunuyorum ;)
Teşekkür ederim

Minikçe

Well-known member
HanımZade
saol abicim.makale öyle uçsuz bucaksızki akışı.konusu aşk, ayrılık,hasret, nefret, çiçek, böcek, savaş, barış , v.s,İşte tamda bu yüzden tamda o anki yürekle sesleniş bence.O yüzden forum arkadaşlarımıza güvendik. Bende bir kaç tane yazmaya çalıştı biliyorsunuz.o peri var ya o perii nerdesin hadi gel bana yine karalayalım :)) ( Bu arada imze çok güzel olmuş farketmedim sanılmasın sakın ;) )[QUOTE="Lucius, post: 32312, member: 99"]Sevgili @JudeL sevgili @Eqe sevgili @AyLa sevgili @Minikçe herkes makale yazabilir.. makale yazmak için çok süslü ve abartılı cümleler kurmaya gerek yok.. yeterki içten ve doğal konular olsun.. hepinize başarılar..güzel bir konuya değinmişsiniz...
564kywzk.png
[/QUOTE]

Son düzenleme:
Alt