KOSGEB Girişimci Desteği için 2018 Yılı Örnek İş Planı Dosyası

FULYA34_İZMİR

New member
HanımZade
Değerli form sakinleri merhaba, 2 yıl kadar önce KOSGEB Girişimcilik Eğitimlerine katıldım ve katılım belgesi aldım.Bu Girişimcilik Eğitimleri 15 gün sürdü girişimcilik eğitmeni her gün bir bayan kursiyerin yemak yapmasını ve kursa getirmesini istedi.Böyle şenlik havasında 15 gün kursa gittik geldik ,kosgeb kursu bitti şimdi geriye dönüp bakıyorum da hiç bir şey öğrenmeden kursu tamamladım.
2018 yılında ben ve eşim bir kahvaltı salunu açmak istiyoruz.Kahvaltı salonlarının kosgeb girişimci desteği kapsamında olduğunu öğrendik.2018 yılı başlarında iş yerini tuttuk ve iş yeri şuan açık fakat işler çok fazla iyi değil ve çarkımızın bir şekilde dönmesi için paraya ihtiyacımız var bu sebeple bizde KOSGEB Girişimcilik belgesi ile iş yeri desteğine başvuru yapalım dedik.
P.tesi KOSGEB'e gittik vebu sektörün kosgeb'in desteklediği sektörler arasında olduğunu öğrendik ve kosgeb personelinin dediğine göre her gün bir çok insan dolandırıcılar tarafından kosgeb desteği alma umudu ile dolandırılıyor muş.KOSGEB'te işletmemizden sorumlu personel bize dediki sakın aracıların hibe alma vaatlerine inanmayın, başvuru evraklarınızı oluşturun getirin dedi.Adamlar gerçektende haklı internette ve medyada biraz araştırma yaptık bir çok kişi sahte kosgeb danışmanları tarafından kandırılıp dolandırılmış ve bizde kendi kosgeb iş planı dosyamızı kendimiz hazırlama kararı aldık.Bu sebeple diğer insanlar iş planlarında ne yazmışlar iş planı nasıl hazırlanır konusunda bize yol gösterecek 2018 yılı KOSGEB Girişimci Desteğine uygun olarak hazırlanmış güncel bir iş planı gerekiyor.Formda daha önce kosgeb girişimci desteği almış bilgisi olan arkadaşlar lütfen bizimle bilgi paylaşabilir mi ? Şimdiden teşekkür ederim.

FULYA34_İZMİR

New member
HanımZade
KOSGEB Girişimci iş planımızı hazırladık kosgeb e sunduk fakat kosgeb iş planımızı yeniden yazmamızı istedi. Ne yapmamız lazım ?

FULYA34_İZMİR

New member
HanımZade
Hanımlar beyler merhaba kosgeb girişimci desteği başvuru yaparken danışman firmalara binlerce lira ödememenin çaresini buldum www.isplaniornekleri.com burada kosgeb girişimci desteği ile ilgili binlerce iş planı dosyası örneği var.Bu iş planı örneklerinden yararlanarak sizde benim gibi danışmana para ödemeden kendi kosgeb iş planı başvuru formunuzu doldurabiliriniz çok şükür ben işimi hallettim ve kurtuldum hemde danışmana bir kuruş ödemedim

Ahmet

New member
Kullanıcı
konuyu bilmiyorum ortaklık yapalım abla güçlü bir semraye ile işler düzeltilebilir

Alt