Seth

New member
Kullanıcı
ki sen.jpg

Sen öyle bir girdin ki hayatıma, kimsenin olamadığı kadar oldun. Kimsenin doldurmadığı boşlukları bir anda doldurdun. Seni hissetmek o kadar güzel ki…Huzur veriyorsun. Senli düşüncelerimi kelimelere dökmek istiyorum. Ama kelimeler yetmiyor ki. Bu bağ o kadar masum o kadar saf ki anlatılmıyor. Senin sesin dünyada ki en güzel ses. Sesini duymak beni dünyanın en mutlu insanı yapmaya yetiyor. Kokusu cennet kokusu kadar güzel. Sana sımsıkı sarılmak bütün dertlerimin uçup gitmesine bile yeterli oluyor. Sadece senin hayatımda olduğunu bilmek sadece sana ait olmak o kadar güzel ki…

Ben sana yükledim tüm umutlarımı , heyecanlarımı, geleceğimi ve kısacası tüm yarınlarımı. Çünkü sen benim dünyamsın. Nefes alma sebebim, yarına umutla bakan gözlerim, boğazımdan geçen bir lokma ekmeğimsin. Çünkü sen vazgeçilmezimsin. Sanaydı oysa yazılan bu tüm sözler şiirler sanaydı. Ben ne kelimeler ne şiirler yazmak istedim de aklım müsade etmedi bunları sana söylemeye.

Ben bildiğim tüm manaları sana yükledim. Sen öyle bir geldin ki asla gitmeni istemiyorum. Tekrar ediyorum sevdiğim ben tüm anlamları sana yükledim. Nefes alabilir miyim ki sensiz…Daha kapının eşiğine gelmeden düşerim yığılırım olduğum yere. Sen bana kimsenin dokunamadığı kadar saf ve masum dokundun. Bu bile beni dünyanın en mutlu insanı yapmaya yetti. Sen benim içimde delice kopan fırtınamsın. Ven sen geliyorsun ama öyle bir geliyorsun ki…

Hoş Geldin Gönlüme . . .

Hoş Geldin Seni Seven Yüreğime. . .

Onca Hüznün İçinde Eskimeyen Bir Anısın Artık Sen . . .

Bu Bir Veda Bu Bir Başlangıç . . .

Bu Seni Terkediş . . .

Bu Sana Bir Adım Daha Atmaktır . . .

Ama Ben Artık Başladığım Yerde Bitiriyorum Herşeyi . . .

Ve . . .

Ben Sonun Başlangıcındayım . . .

Dibe Vurmak Mı ? Tövbe Ki Kör Kuyularda Sabahladık . . .

Alt