Kendinize Aşkta "Sorgu Meleği" Yaptırmanız Gereken Şeyler!

M

Muzik

Guest
Bir şerit çek düşüncelerine!

67f33903-3606-4fae-9cb6-11441b153e4c.gifNe kadar ömrün kaldı? Bütün saçma sorularınıza çizgi çekip kendinize bunu sorun! Ömrünüzün bile ne kadar süre sonra ereceğini bilmediğiniz bir dünyada aşkın veyahutta başka karmaşıklarınızla boğuşuyorsunuz. Boğuşmayın!
Bir İstanbul trafiği kadar karmaşık beyninizle biraz baş başa kalmanız ve geri dönüşüm kutusuna gönderim yapacaklarınızı iyi seçmelisiniz. Kararlarınızı anlık değil geleceğe dönük olarak verdiğiniz taktirde en iyi seçimleri yapabilirsiniz.

Bir kişi için giden sevginiz belki sizi taş kalpli yapabilir!

ea0dfcc6-9c5d-4746-b79c-be2b921ae478.gif


"Benim sevgim sadece ona karşı bitti" Bunu demek çok kolay ancak olaya geniş açı bakarsanız pek de ona karşı değil diğerlerine karşı bittiğini de görürsünüz. Mesela çok alkol alan birisi yerinden kalkmadan o alkolün çarpıntı yapıp yapmadığını anlayamaz.
Sizde bir ilişkiden çıkmadan anlayamazsınız, duygusuz birisi olduğunuzu.

Aşk işinize biraz ara, diğer işlerinize ara gazı verebilirsiniz!

3050e35a-689a-47fc-ab02-0a7d7a867719.gif


Buna ne denir! - "Hayat devam ediyor"

Ölmedim ama yaşamıyorum moduna girmek için çok erken! Enerjini müziklerden alabilirsin, bir müzik iki müzik üç müzik... Seni hayata tekrar bağlayacak ve seni sen moduna döndürecek müzik türünü seç ve yoluna devam et.
Bu sayede aşktan tarumar olan bedenine biraz çeki düzen verebilirsin. Her ne kadar acı olsa da kararların.
"Kişi/kişiler için kendimizi üzmenin tek faydasızlığı üzmek olur. Ki diğer kişiler hayatlarına ilk gün ki gibi devam ederken biz onlardan kalan en ağır izleri taşımak zorunda kalıyoruz. Her ne kadar zor olsa da karar vermek, imkansız değildir!"
 
Üst