Kadınların Erkeklerden Beklediği Davranışlar..

• Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
M

Muzik

Guest
Erkekler, kadınların anlaşılamaz oldukları gibi bir sabit fikre sahip olsalar da gerçek öyle değil. Kendimizden de biliyoruz ki kadınların çok karmaşık gibi görünen istekleri, onları doğru okuduğunuzda çok basit olabilir. İşte biraz gayret, biraz çaba, çokça anlayışla karşı cinsten beklediğimiz davranışlar…
Tahmin edilemezlik

Bu tabii ki her günü başka bir ülkede geçireceksiniz ya da penceresinin altında serenat yapacaksınız anlamına gelmiyor. Anında gelişen davranışlarınızı küçük şeyler üzerine kurun. Bir gün yolda yürürken "hadi yemeğe gidelim” demek bile, onu mutlu edecektir. Kadınlar bir sonraki adımı tahmin edemediğinde daha çok heyecanlanır.
15005966390.71918600.jpg

Bir miktar ısrar

Eğer bir kadın size hayır diyorsa, aslında hayır demiyordur. Ama unutmayın ki evet de demiyordur. Böyle durumlarda yapmanız gereken, onu ikna etmeye çalışmak ve isteğinize cevabın kesinlikle "evet” olmasını sağlamak. Ölçüyü kaçırmamaya dikkat edin.
15005966840.68289200.jpg

İnanç

Özellikle kendine inanmadığı zamanlarda, ona inanan biri; her kadının ilgisini çeker. Yeni bir hobiye mi başlıyor? Ona yapabileceğini söyleyin. Yeni bir işe mi girmek istiyor? Ona yapabileceğini söyleyin. Ve bunu sadece söylemeyin. Ona gerçekten inanın.
15005967010.24031800.jpg

Düşünceli hediyeler

Eğer kadınların sadece mücevher sevdiğini düşünüyorsanız, gerçekten yanılıyorsunuz. Lafın arasında sevdiğini söylediği bir şeyi, hiç beklemediği bir anda alıp getirdiğinizde bir mücevherden daha fazla mutlu edecektir. Unutmayın, duygusal bir travmada kimse mücevherlerini saymaz.
15005967500.56203700.jpg

Espiri yeteneği

Bilim adamları gülümsemenin en doğal afrodizyak olduğunu söylüyor. Onu gülümsetmek için şakalar yapın. Tabii onun kırmızı çizgilerini aşmadan.
15005967770.89371000.jpg

İlgi ve alaka

Çok fazla abartmadan, günde yüz kere aramadan ya da sürekli mesaj göndermeden de ilgili olabilirsiniz. Gün sonunda soracağınız samimi bir "günün nasıl geçti” sorusu bile işe yarayacaktır.
15005968300.47678100.jpg

Pozitiflik

Duygusal olarak kötü hisseden bir kadın için teşvik ve motive edici cümleler, çok romantik olabilir. Sadece gülümseyin ve onu her şeyin yoluna gireceğine inandırın. Güzel duygular, daha da güzel duyguları beraberinde getirir, unutmayın.
15005968050.83395400.jpg

Dürüstlük

Kadınlar, dürüstlük konusunda çok hassastır. Örneğin bir yere gitmek istemediğiniz zaman bahane uydurmak yerine "oraya gitmek istemiyorum çünkü bugün başka bir şey yapmak istiyorum” demeniz bile sırf dürüst olduğunuz için onu kızdırmayacaktır. Her zaman doğruyu söyleyin. Her zaman.

15005968650.50041900.jpg

Saygı

Eğer hâlâ kadınları erkeklerden daha güçsüz buluyorsanız, kadınlar hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz demektir. Ona hak ettiği değeri verin ve bunu yapmaktan çekinmeyin. İlişkide mutluluğun anahtarı iki tarafın da birbirine saygı duymasında.
15005968850.74823700.jpg

Yuxexes

New member
Kullanıcı
Peki Cok Guzel Ogrendigimiz Cok Iyi oldu Ben Kendi Sahsim adina konusuyorum Simdide Erkelerin Kadinlardan Beklentileri Adli Bir Kon acilsin diyorum zira Erkeklerinde Bazi Beklentileri Var Kadinlardan..

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Peki Cok Guzel Ogrendigimiz Cok Iyi oldu Ben Kendi Sahsim adina konusuyorum Simdide Erkelerin Kadinlardan Beklentileri Adli Bir Kon acilsin diyorum zira Erkeklerinde Bazi Beklentileri Var Kadinlardan..

evet o konuyu sen açmalısın :)

Yuxexes

New member
Kullanıcı
Yok ben o Kadar da Vakif deilim hem konuya Hemde Foruma bilen birilerinin yapmasi daha iyi olur bence .))

Yuxexes

New member
Kullanıcı
Muzik Tesekkurler Can Hani Erkek de Kadinda Karsilikli olarak ne Yapacagini bilirse Daha Mutlu Bir Birliktelik Yasavilirler Diye Dusundum .))

Alt