Kaçta Uyursunuz Kaçta Kalkarsınız ?

M

Muzik

Guest
Bir türlü istediğiniz saatte uyanamıyorsanız, doğru saatte yatmıyor olabilirsiniz.

kacta-uyursaniz-kacta-kalkarsiniz--1500805434.png

Modern zamanlar, az uyumayı, çok çalışmayı gerektiriyor. Gidilecek bir iş, bakılacak çocuklar, yapılacak yemek, temizlenecek ev, arkadaş gezmeleri, sosyal aktiviteler sizi bekliyor, oysa sadece 24 saat var. Bu koşuşturmanın içerisinde her sabah hemen yanı başınızda susmak bilmeyen bir saatiniz varsa ve bir türlü istediğiniz saatte uyanamıyorsanız, doğru saatte yatmıyor olabilirsiniz.

sleepness.jpg

Bir türlü istediğiniz saatte uyanamıyorsanız, doğru saatte yatmıyor olabilirsiniz.

Modern zamanlar, az uyumayı, çok çalışmayı gerektiriyor. Gidilecek bir iş, bakılacak çocuklar, yapılacak yemek, temizlenecek ev, arkadaş gezmeleri, sosyal aktiviteler sizi bekliyor, oysa sadece 24 saat var. Bu koşuşturmanın içerisinde her sabah hemen yanı başınızda susmak bilmeyen bir saatiniz varsa ve bir türlü istediğiniz saatte uyanamıyorsanız, doğru saatte yatmıyor olabilirsiniz.

a(71).jpg

Tam zamanında uyanmak için uyumanız saati doğru belirlemeniz gerekiyor. Sizi dakik bir insan haline getirecek bu bilgi çok işinize yarayacak.

Fineas

Epik
Kullanıcı
22 30 da yatıyorum ama uymam sanırım 24 ü buluyo ve sabah 7 45 de uyaniom hafta icleri :)

BeLLa

New member
HanımZade
Normalde 23:30 uyur 08:00 civarında uyanırım bazen çok canım sıkkın yada misafir varsa yada hafta sonu ise en geç 03:00 sabah 10:00 civarlarında uyanırım .dd bunu gururla yazıyorum çünkü 38 saat uyumadığım günler oldu ve kendime çok kızıyorum uyku insan için gerçekten çok önemli lütfen kendinize daha kaliteli davranın kimse için uykusuz kalmayınnnnn ;d minikce mmm emeğine sağlık canım

BeLLa

New member
HanımZade
Pardon muzik arkadaşımız emeğine sağlık

lastsamurai

Yasaklı Üye
Yasaklı
genellikle 4/7

Alt