İyiki Varsın İyiki Doğmuş'sun aSk'ımmm

• Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi

Okyanus

New member
HanımZade
Dilerim yeni yaşında mutlulukIarın en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolayIıkIa tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Dünyada eşsiz bir güzeliik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzeliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun aŞkkkkkk

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Hаyаtının Her Döneminde Mutlu ve Sаğlıklı Olmаnı Diliyorum. Tüm Hаyаllerin Gerçekleşsin, Hаyаt Güneşin Her Dаim SENİ Aydınlаtsın. Eyyy AŞK parcasi doğum günün kutlu olsun.. İyiki varsin HEP MUTLU olman Dilegiyle..

40412890_412436625951464_6996020697611034635_n.jpg

Bu ayicigi Sana armagan ediyorum :D

aSk

New member
HanımZade
Movie Maker: aSk ımm

Güzeller Güzeli @aSk ımm

Seni nasıl tarif etsem bilemiyorum..

Çok iyi bir dost,kardeş,arkadaşsın benim için..

Derdimde beni yalnız bırakmayan
Sıkıntımda beni hep rahatlatan
Aniden yaptığı espiriler ile kahkaha attıran
En güzel hali en doğal hali olan
Yüreği,kalbi tertemiz dostum benim..
Doğum Günün Kutlu Olsun Canım İyiki Doğmuşsun İyiki Benim Arkadaşımsınnn :*

Şimdi Sen Varya Canımsın Kardeşimsin inan ßugün okadar güzel oldu ki ve içinde sende varsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn işte hep olman dilegiyle Seni cok seviyorum ve dostlugumuz o güven kardeşlik asla ßitmeyecek anlatamıyorum yasanılması gereken muhtesem kişilk ve karaktersin iyiki varsın ßitanemmmm

Prenses

Çok güzel gülümsüyordu, sevmeden geçemedim.
Yönetici
@aSk mm dogum günün kutlu olsun :*

aSk

New member
HanımZade
Dilerim yeni yaşında mutlulukIarın en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolayIıkIa tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Dünyada eşsiz bir güzeliik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzeliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun aŞkkkkkk
Sevgili @Okyanus Çok Teşekkürler Çok Çok mutlu ettiniz ve en güzel dualarla ßuluşmak dilegiyle.. iyiki varssınız

aSk

New member
HanımZade
Hаyаtının Her Döneminde Mutlu ve Sаğlıklı Olmаnı Diliyorum. Tüm Hаyаllerin Gerçekleşsin, Hаyаt Güneşin Her Dаim SENİ Aydınlаtsın. Eyyy AŞK parcasi doğum günün kutlu olsun.. İyiki varsin HEP MUTLU olman Dilegiyle..

40412890_412436625951464_6996020697611034635_n.jpg

Bu ayicigi Sana armagan ediyorum :D
Eyyyy Yüregi Özü Sözü ßir oLannnnnnnnn aslan parcası Çok Teşekkürler Cansın kıymetLisin hep ßeraßer güzel sağLıklı mutlu günler gecirmek dileğiyle ayıcık Çok sevdigimi nerden ßiliyorsun !!!!
indir.jpg

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Eyyyy Yüregi Özü Sözü ßir oLannnnnnnnn aslan parcası Çok Teşekkürler Cansın kıymetLisin hep ßeraßer güzel sağLıklı mutlu günler gecirmek dileğiyle ayıcık Çok sevdigimi nerden ßiliyorsun !!!!
Ekli dosyayı görüntüle 3308

ahaha , Ben bilirim :p

Bu resmi Bir yerden Kopardim. ALLAH kahretsin Ayiya Bayildim. Bu resimdeki Yeri Tespit edersem Alacagim :p

DireniŞ

New member
Kullanıcı
Sevgili aSk Gelecek Günler Neler Getirir Bilinmez,Ama Sen Daima BuGünki Gibi Hep Mutlu Ol OLurmu Nice Senelere Önce Sağlık Bedeninden Eksik Olmasın ,Sonrada Her Daim aSk`la KaL..

aSk

New member
HanımZade
Sevgili aSk Gelecek Günler Neler Getirir Bilinmez,Ama Sen Daima BuGünki Gibi Hep Mutlu Ol OLurmu Nice Senelere Önce Sağlık Bedeninden Eksik Olmasın ,Sonrada Her Daim aSk`la KaL..
Sevgili @DireniŞ Çok Teşekkürler En Güzel dualar hepimizin olsun ve raßßim hepimizin yar ve yardımcısı oolsun Çok saoLun sevgiliyle huzurla kaLın

Fineas

Epik
Kullanıcı
Nice mutlu senelere ~

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade
aSk 'mmmm gönlünden geçen tüm güzellikler ömrüne yazılsın. Ellerin, sevdiklerinin elinden hiç ayrılmasın. Sağlıklı ve huzurlu nice mutlu Senelere Canım.

images-1.jpeg

Zorbey

New member
Kullanıcı
Güzel Arkadaşım, )) Seninle 2 Yıl Önce Tanışmıştık, iyi Kötü Beni Bu Forumda En iyi Tanıyanlardan Birisisin, Bende, Seni iyiki Tanımışım,Yeni Yaşını Kutlarım, Rabbim, Bundan Sonraki, Ömrünü Sağlık, ve Mutluluk Nasip Etsin Hep Gül İşallah ))

aSk

New member
HanımZade

aSk

New member
HanımZade
Güzel Arkadaşım, )) Seninle 2 Yıl Önce Tanışmıştık, iyi Kötü Beni Bu Forumda En iyi Tanıyanlardan Birisisin, Bende, Seni iyiki Tanımışım,Yeni Yaşını Kutlarım, Rabbim, Bundan Sonraki, Ömrünü Sağlık, ve Mutluluk Nasip Etsin Hep Gül İşallah ))
Evet sevgili @Zorbey 2 yıl oldu ve deger verdiğim Arkadaslarımdansın Een güzel Dualar Sağlık Huzur mutluluk hepimizin olsun Çok Teşekkürler Cannn

Alt