Herşeyiniz tezat!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Orkun

New member
Kullanıcı
Arkadaşlar ben hızınıza yetişemiyorum!
Forum sohbetin bagli olduğu forum. Konu eleştiri konusu Ben burada da kendimi ifade etmem için firsat bulamazken sen bana diyorsun ki yeri burasi degil operhelp e git. :)
Soruyorum kalabalikta yapilan hareketin tenhada özür ü olur mu? Bana burada derdimi anlatma fırsatı vermezken kanalda operhelpte admine kac satırlık cümle kurabilirim?
Hep siz haklısınız değil mi?
Kendince lafi gediğine koyarak konuyu kapattın değil mi?
Bak ufaklık,
Küfürbaz ile yeri geldiğinde küfür etmekten cekinmeyen birisi arasinda bir tanim farki olmalidir. Uslubun sert olmasi demek uslup bilmezlik demek degildir.
Her hatadan dönüş vardir ama sen beni yeni taniyan biri değilsin ben 2 ay oncede Qrkun dum 2 yil oncede. Ben neysem oydum benim hakkinda madem böyle düşünceler içerisindeydin neden böyle bir insanla muhatap olup özellikle üye yapmak için hatir koyarsin ki?
Ben cevaplayim?
Bana bugüne kadar bir ters hareketi olmadi kufurbaz ama bana sokmayan yilan bin yaşasın dedigin için bu sekilde vitesi kirmak zorunda kaldin . Ben küfürbaz degilim ben tamamen belaltiyla sohbet eden biri degilim ben senin gibi ikircikli degilim ben senin gibi insanlarin soyleyeceklerini dinlemeden yüzüne kapamam ben senin gibi kivirmam. Ben bana dokunmadi diye diyeceklerimi sona saklamam. Ben cumlelerimi kiz erkek diye ayirip gereksiz kibarlasmam.
Ben buraya konuyu acarken elbet yorum gelsin diye açtım isteyen gerçekleri konusmak sartiyla istedigi agir cumleyi kurabilir. Fakat senin hangi cumlen doğru? Diyorum ya log at. Bak burada durduk yere küfür ettin de, bak burada kiza belalti konusmadigin kalmadi de . örnekle gel bana birak masal anlatmayi, birak geyikle aslani , birak banaa mevlanadan sozler yazmayu sen ilk once oldugun gibi görün yapamiyorsanda gorundugun gibi ol

Creative

New member
Kullanıcı
Gereksiz söylemler ve yöneticilere karşı saygısızlıktan dolayı Konu Kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alt