Djler Biyografi'lerini Burada Paylaşabilir.

M

Muzik

Guest
1529874419406.jpeg
1529874419406.jpeg

Tüm Dj Arkadaşlarımız Bu Başlık Altında Kendilerini Tanıtabilirler..

aLex

onLy Trance Music
Kullanıcı
adim mustafa 32 yasina giricegim su gunlerde forumunuz ve serveriniza girmis bulunuyorum :) ve bundan olduk ca mutluyum.. dj lik yasantim dan once electronic music hayatim nasi basladi onu anlatmaliyim.. 99 yilinda Paul Oakenfold-Southern Sun (trance) adli single i dinliyerek electronic music in ne oldugu konusunda bir isik geldi kulagima :) o gunden sonra ozellikle trance music i arastirmaya basladim. profesyonel olarak ilk adimim alanyanin sayili club lerinden auditorium da 2005 yilindaki dj lik kariyerimle basladi. basta auditorium olmak uzere robin hood , bistro bellmann ve diger mekanlarda caldim resident dj olarak maalesef trance muzigin turkiyede olmamasi ve electronic music e bakis acisinin ulkemizde sadece edm olarak kisitli kalmasi ben ve benim gibi bir cok dj ve produktor arkadasi meslekten sogutup bu dj lik meslegini birakma konusuna getirdi. global radyolarda setlerimiz ve programlarimiz her ne kadar olmus olsada yapilan bu muzikdeki degisim mesleki zorluklari getirdi. su anda mevsim.org da caliyorum. su anda yaklasik 4 saattir yayindayim. ve bundan gayet keyif aliyorum :) insanlarin katilim gostermeleri calmis oldugum sound un ne kadar iyioldugunu soylemeleri beni onore etmeye yetiyor artiyor bile .. su anda evde kenti setlerimi yapiyorum trance event oldugu muddetce patronumun ikazi uzerine dun gece oldugu gibi hemen gidip setup basina geciyorum :) bu posta ilk ben adim attigim icinde kendimi sansli hissediyorum.. her dj in bir manifestosu olur .. benim manifestomda asagida :) kendinize iyi bakin ..

M

Muzik

Guest
@aLex Seni tanımak güzeldi keyifle okudum umarım hayatta hak ettiğin yerlerde olursun fazla dinleyemedim malum iş :) ama yayının harika kıpır kıpır inşallah hafta sonu dinleme imkanım olur paylaşımın için çok teşekkür ederim.

aLex

onLy Trance Music
Kullanıcı
@aLex Seni tanımak güzeldi keyifle okudum umarım hayatta hak ettiğin yerlerde olursun fazla dinleyemedim malum iş :) ama yayının harika kıpır kıpır inşallah hafta sonu dinleme imkanım olur paylaşımın için çok teşekkür ederim.
bende tesekkur ederim @Muzik . senide tanimak guzel

Alt