DJ Erzurumlu Ve Konuğu Ersin Ay..

• Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
M

Muzik

Guest
image_20181109_113254.jpg

15 Kasım Perşembe Akşam Saat:21:00 da Dj @Erzurumlu 'nun Konuğu Değerli Sanatçımız Ersin Ay Olacaktır Sormak İstediğiniz Soruları Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz..

eSmiRa

New member
HanımZade
@Erzurumlu şimdiden Keyifli Yayınlar Kolay gelSin diLerim..@Muzik`mm Seninde Emeğine Sağlık Canım ßenim...

bLack

New member
Kullanıcı
Rastgele;)

bLack

New member
Kullanıcı
e yani işin başında sen varsın bırazda ben temennıde bulundum kesın olur o iş:)

qurbet

New member
HanımZade
SevgiLi ErzurumLu dadaSumm önceLikLe simdiden koLayLikLar cok güzeL 1 yayin oLucak inS buna hec süphem yok fakat ben ya yayinun sonuna geLirum veyahut biter ben geLmeye sağLik oLsun haa bu saat farkinun gözü kör oLsn :D
Sorum cok ama cvpLaruni duyamam die soramayrum ve dieceğum sudurki annem türküsü canLi okuyabiLirmi vede basariLarunin devamini tüm kaLbim iLe diLiorum seninde ayni sekiLde cnm.
Simdiden hos yaynLar

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Şimdiden Hayirli Ola :) beklemedeyiz.. Yayinda Olacagiz

Me`Va

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
SevgiLi ErzurumLu dadaSumm önceLikLe simdiden koLayLikLar cok güzeL 1 yayin oLucak inS buna hec süphem yok fakat ben ya yayinun sonuna geLirum veyahut biter ben geLmeye sağLik oLsun haa bu saat farkinun gözü kör oLsn :D
Sorum cok ama cvpLaruni duyamam die soramayrum ve dieceğum sudurki annem türküsü canLi okuyabiLirmi vede basariLarunin devamini tüm kaLbim iLe diLiorum seninde ayni sekiLde cnm.
Simdiden hos yaynLar
Tskler cnm mutlaka isticem annemi canli yayin kaydi yapiam dinletirim bi ara yayin bosken dinlersin cok sagol cnm tskler :*, qurbett kusum benim :*

Alt