Dikkat Testi..

• Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
M

Muzik

Guest
dikkat-testi.jpg

Resimde kahve taneleri içinde adam var. Adamın kafasını ne kadar süre içerisinde bulduğunuzu hesaplayarak yorumları okuyun.

1) Eğer adamın kafasını 1 dakikada bulursanız beyninizin sağ tarafı normal bir insanınki gibi çalışıyor demektir.

2) Eğer 1 ile 3 dakika arasında bulursan beyninizin sağ tarafı normalden yavaş çalışıyor demektir. Bu durumda daha çok protein almanız gerekir.

3) Eğer 3 dakikadan daha fazla bir sürede bulursanız konuyu hemen kapatalım ve başka şeylerden bahsedelim.

Arwen

New member
HanımZade
dikkat-testi.jpg

Resimde kahve taneleri içinde adam var. Adamın kafasını ne kadar süre içerisinde bulduğunuzu hesaplayarak yorumları okuyun.

1) Eğer adamın kafasını 1 dakikada bulursanız beyninizin sağ tarafı normal bir insanınki gibi çalışıyor demektir.

2) Eğer 1 ile 3 dakika arasında bulursan beyninizin sağ tarafı normalden yavaş çalışıyor demektir. Bu durumda daha çok protein almanız gerekir.

3) Eğer 3 dakikadan daha fazla bir sürede bulursanız konuyu hemen kapatalım ve başka şeylerden bahsedelim.
Ben hemen bakınca buldum adam kafasını :)

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Canım beynim zehir gibi : ))

GuLum

New member
HanımZade
eLa konu kapanmi$ ti hanii Canisim :))

GuLum

New member
HanımZade
Bende sanki qorur qibi oLdum :)

Fineas

Epik
Kullanıcı
1 saniyede buldum sol altta :)))) normalde dikkatli biri değilim ama şansa bulduk heralde :))) saka bi yana daha öncede çözmüştüm bunu o zamanda 4 saniyedemi ne bulduydum (:)

BeLLa

New member
HanımZade
Ben de gördüm resmi buyutunce ;ddddddd

Alt