Çukur Dizisinde Calan Bu Kız Şarkı sözleri

Friend

New member
Kullanıcı
[FONT=&quot]Çukur Dizisinde Calan Bu Kız Şarkı sözleri [/FONT][FONT=&quot]
Bu kız beni sever[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Bu kız beni öldürür[/FONT][FONT=&quot]Bu kız bana güzel hayaller gördürür[/FONT][FONT=&quot]Bu kız beni tutar ve kendine çeker[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]

[/FONT]

[FONT=&quot]
Bu kızla bana bir oda bir yatak bir kütüphane yeter​
[/FONT]

[FONT=&quot]Belli ki bir sır vardı onun sesinde[/FONT][FONT=&quot]Her düşündüğümde onu beyaz elbisesinde[/FONT][FONT=&quot]Bela bulur beni ve uyku kaybolur gibi[/FONT][FONT=&quot]Bu kız beni görünce gülümser[/FONT][FONT=&quot]Bu kız beni sever[/FONT][FONT=&quot]Bu kız beni öldürür[/FONT][FONT=&quot]Bu kız bana güzel hayaller gördürür[/FONT][FONT=&quot]Bu kız bana güzel yalanlar söyletir[/FONT]
[FONT=&quot]
Bu kız

[/FONT]

[FONT=&quot]bana yeni bir takım şeyler öğretir[/FONT][FONT=&quot]Her gece[/FONT][FONT=&quot]Yalpalayaraktan giderim kapısına[/FONT][FONT=&quot]Biliyorum saat çok geç ama yine de beni suçlama[/FONT][FONT=&quot]Bebek, sevişmek ne demek?[/FONT][FONT=&quot]Çizgi filmler mi izlesek, hiçbir yere de gitmesek, hiç kimseleri görmesek ama açtan da ölmesek iyi[/FONT][FONT=&quot]Belli ki bir sır vardı onun sesinde[/FONT][FONT=&quot]Her düşündüğümde onu beyaz elbisesinde[/FONT]
[FONT=&quot]
Bela bulur beni ve uyku kaybolur gibi

[/FONT]

[FONT=&quot]
Bu kız[/FONT]
[FONT=&quot]Bu kız[/FONT][FONT=&quot]Bu kız[/FONT]

Alt