CcNarNia Mizah Editörlüğüne Terfi Etmiştir

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade
Kaliteli ve ince espriler yapmak zeka işidir. Sen bunu en iyi şekilde yapan nadide insanlardan birisin narnimmm
Tebrikler cınım :)

CcNarNia

New member
Kullanıcı
Mevsim Fm Ve Sitemizin Mizahıyla Ve Videolarıyla Bizlere Tebessüm Ettiren @CcNarNia Artık Mizah Editörü Olarak Görev Yapacaktır Kendisine Yeni Görevinde Başarılar Dilerim

Öncelikle ben buraya çıktım niye çıktım nasıl ciktim,bunu izaha gerek yoktur.Yurudum çıktım. Buraya çıktım da cikmadimmi dedim ben? Neyse konumuz bu değil:)) Çok tesekur eder sizlerde tebessüm olusturabildiysek ne mutlu bana der Basarilarimin devamını dilerim:))

CcNarNia

New member
Kullanıcı
Kaliteli ve ince espriler yapmak zeka işidir. Sen bunu en iyi şekilde yapan nadide insanlardan birisin narnimmm
Tebrikler cınım :)

Öncelikle seni kınıyorum cudelim.Bu işi yapan nadide insanlardan birisin lafını kattiyen kabul etmiyorum.Bu işi yapan dünyada başka insan yok sen beni genellemezsin:))) Yine de çok teşekkür ederim:))

Me`Va

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Evet forumu yavaş yavaş ele geçirmeye başladım sıra radyo kanalında Radyo sorumlusu oldum diye bir duyuru görmen dilegiyle:))) Güzel dileklerin için teşekkür ederim.
CcNarNia ben istedigim zaman olur o anca) radyo bana ait ve karae benim

Prenses

Çok güzel gülümsüyordu, sevmeden geçemedim.
Yönetici
Alt