Burun Tıkanıklığı İçin Bitkisel Çözümler

Mia

New member
HanımZade
Katılım
26 Eyl 2016
Mesajlar
654
Tepkime puanı
13
Puanları
0
Cinsiyet
Kadın
Ender Saraç burun tıkanıklığı günümüzde çoğu kişide görülen bir rahatsızlıktır. Burnun orta duvarının bir tarafa doğru sapmasından dolayı kaynaklanır. Buna sebep bazen burunda yaşanmış bir kazada olabilir. Burun tıkanıklığı sorununun nefes darlığına ve tıkanıklığa ciddi şekilde yol açması halinde ameliyat ile düzeltilmesi mümkündür. Bütün bunların dışında burun tıkanıklığı farklı nedenlerden de kaynaklanabilir. Bunların en başında ve en belirgin olanı alerjik durumlar olabilir. Bu türdeki tıkanıklıklar için Trdiyet.com olarak Ender Saraç burun tıkanıklığına bitkisel çözüm formülünü sizlerle paylaşıyoruz.

Ender Saraç burun tıkanıklığına bitkisel çözümler ;

Atkuyruğu otu ve nergis çiçeği yapraklarını iyicene döverek karıştırın ve zeytinyağı ilave edip 1 gün dinlendirin. Dinlendirme işleminin ardından süzün ve elde ettiğiniz sıvıyı saat başı 3 ila 4 olarak burnunuza damlatın.

Mısır kökünü su ile birlikte kaynatın ve süzün. Süzdükten sonra nane suyu ve zeytinyağı ekleyip iyice karıştırın. Gün içinde bu karışımı burnunuza çekin.

Kaynamış suyun içine lavanta çiçeği yapraklarını atın ve 10 dakika kadar bekleyip süzün ve her saat başı burnunuza çekin.

Alıntıdır.

 
Üst