Bu Baharda Karanlıklar Diyarına Giriyoruz – Gölge ve Kemik’ten Tanıtım Fragmanı

Fineas

Epik
Kullanıcı
Netflix, yeni fantastik dizisi Gölge ve Kemik‘in (Shadow and Bone) tanıtım fragmanını paylaştı.

Leigh Bardugo‘nun çok satan Grishaverse romanlarından uyarlanan Gölge ve Kemik, yetim bir asker olan Alina Starkov’un savaş mağlubu ülkesini kurtarabilecek özel bir gücü keşfetmesiyle başlıyor.
Karanlıklar Diyarı’ndaki tehdidin büyümesiyle, Alina, Grisha isimli seçkin bir büyülü asker ordusuna katılıp bildiği her şeyden uzaklaşır. Gücünü geliştirmek için mücadele verdiği sırada, müttefiklerin ve düşmanların bir olabileceğini ve dünyadaki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar. Karizmatik suçlulardan oluşan tehlikeli bir grubun da oyuna dahil olması, hayatta kalmak için sihirden çok daha fazlasının gerektirdiğini öğretecektir.
Eric Heisserer‘in başında bulunduğu Gölge ve Kemik‘te; Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej), Kit Young (Jesper Fahey) ve Ben Barnes (General Kirigan) rol alıyor.

21 Laps Entertainment‘ın Netflix için geliştirdiği dizi birer saatlik 8 bölümden oluşuyor. Çekimleri Macaristan‘ın Budapeşte kentinde gerçekleştirilen dizi 23 Nisan‘da izleyici karşısına çıkacak.

Alt