Boşluk

falseface

New member
Kullanıcı
Ne için yaşıyorum? Son zamanlarımda bu soruyu kendime çok sorar oldum etrafımda ki insanlar ailem haklı bir şekilde üstüme geliyor. Haklılar gerekir hayata dair her şeyden elimi ayağımı çekmiş bir durumdayım. 23 yaşında sabit bir yerde çalışamıyorum. Bence yok.Amaçsızca yaşıyorum bir amaç belirleyemiyorum olabilir kendime o kadar anlamsız geliyor ki bir amaç uğruna geliyor. Birden fazla çok başında olan bir insanın bunu söylemesi çok tuhaf dimi J Ama bana ve aileme sorar istediğiniz herhangi bir amacımın söyleyebileceğini belirtenler burada haklılar orada kendimi orada gösteriliyor bu biraz delilik belki ama bunu istemeden yapıyorum. Öyle zamanlar geliyor ki gerçekten nefes alamıyorum çok yoruldum hayattan insanlardan yaşatan bitmek bilmeyen bir depresyonum var nasıl girdiğim belli ama çıkış yolunu bulamadığım bir depresyon.Bir zamanlar çok azimli olan ben şimdi kıpırdatmak istemiyorum. Hayatıma farklı farklı insanlar sokup kendimi hayata bağlamaya çalışsam gündemde benden bir parça alıp gitti ya da ben onları parçalayıp gittim. Ben artık yaşamak isteyen ölü biriyim.

Fineas

Epik
Kullanıcı
~

Son düzenleme:
Alt