bir seslendirmem

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Ya o değilde komşular hiç mi rahatsız olmuyo hiç mi kovmaya teşebbüs etmediler ?? ben mesela sabahın köründe beni uykumdan eden piano çalan komşumu dövmüştüm :D

lastsamurai

Yasaklı Üye
Yasaklı
@lastsamurai süper hepsi bir öncekinden güzel Çok tşk lerr

çook teşekkür ederim @Minikçe beğenmene sevindim

Ya o değilde komşular hiç mi rahatsız olmuyo hiç mi kovmaya teşebbüs etmediler ?? ben mesela sabahın köründe beni uykumdan eden piano çalan komşumu dövmüştüm :D

@Kalbi-Sebila 'dan farklı bir bakış açısı :) benim odam normalden daha izole, ses geçirmez dışarı, dışarıdan da ses almaz fazla. zaten bu kayıtları sabah geç saatlerde yapmıyorum, gece 20-23 arası yapıyorum ve sen sesi yükseltilmiş haliyle dinliyorsun, normalde böyle çok çıkmıyo yani.

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
çook teşekkür ederim @Minikçe beğenmene sevindim

@Kalbi-Sebila 'dan farklı bir bakış açısı :) benim odam normalden daha izole, ses geçirmez dışarı, dışarıdan da ses almaz fazla. zaten bu kayıtları sabah geç saatlerde yapmıyorum, gece 20-23 arası yapıyorum ve sen sesi yükseltilmiş haliyle dinliyorsun, normalde böyle çok çıkmıyo yani.
Benim komşu pencereyi açıp çalıyodu pianoyo giy giy da giy giy uyku uyutmuyodu kabus oldu benimde devreler yandı dayandım kapısına hele bi davulcu vardı onuda dövecektim taşındılar kurtuldu elimden :D

Alt