Seth

New member
Kullanıcı
ben bazen.jpg

Karlar yağdı ‘aşık oldum’ ben… Saçlarım bembeyaz oldu. Hiç üşümedim ve korkmadım sensizlikten. Çünkü damarlarımda akan kan sendin. Soğuk gecelerde kaybettim seni. Bembeyaz kar tanelerinde aradım durdum seni.

Aradan geçen zamana rağmen hala sevebiliyorum seni. Çünkü bu senin bana olan sevginden kaynaklanıyor. Sevmeyi öğrettin bana, çünkü sevgimi hak edebilen tek insan sensin. Ama bir gerçek var ki seni ne zaman düşünsem tüm sorunlarım ortadan kayboluyor. Kopuyorum adeta hayattan. Senli düşünceler doluyor kalbimin en ücra köşesine. Sebebi sensin. Yanıyorsam kor ateşlerde sebebi sensin. Yalnızlardaysam sebebi sensin. Ayyaşa vurmuşsa yüreğim nedeni sensin. Ya bir gün uyanırsam ve seni bulamazsam yanımda. Dile geliyor bu sarhoş kalemim. Tüm mutluluklar sizin olsun. Mutluyum kırık paslı odamda.

Hadi anlat bana hiç mi sızlatmadı için. İçimde ki kor yangını ne yangınlarla söndürdüm ama fayda etmedi. Nereye saklandın gene. Hani çok küçüktü dünya. Neden hala bulamıyorum seni. Hangi kör karanlık aldı seni benden. Hiç bir şeyim kalmadı. Karanlık ve sadece boşluk…

Alt