BAŞKA SUNUCULARA mı ÇAĞIRILIYORSUNUZ?

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Başka sunuculara çağırılan arkadaşlar; bulunduğumuz sunucuda (mevsim ve nehir org) aileyiz.hepimiz bir emek ve mesai harcadık.
User çalmaya gelen kişileri YÖNETİM e bildirmenizi rica ederiz.

Yuxexes

New member
Kullanıcı
Cagiran Var Ama Sikayete Gerek Yok Bence Zira Birileri Gelip Cagirdiginda Gidiyorsa Bir Daha da Gelmesin Lutfen Ricamdir Kendisinden ..

EUPHRAT

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
yüxexes kesinlikle katılıyorum sana fakat tedbiride elden bırakmamak lazım tşkler

Ahmet

New member
Kullanıcı
insnlara gelmesin gelsin v.s bişiler demenize gerek yok yuxexes boşver istye ngelsin isteyen gelmesin ...

Gizem

kill the negativity before it kills you
HanımZade
Belki cok klişe olcak ama:

Giden gitmiştir,
Gittiği gün bitmiştir,
Biz gideni değil,
Giden bizi kaybetmiştir :p

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Reklamcılar çok ben direkt teperim bulunduğum yerden memunum kendim istersem giderim istemezsem kimse bi yere götüremez :p :D

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org

Srad

New member
Kullanıcı
22 senedir sanal alemde olan biriyim ve bir çok sunucuda gerek yönetim gerekse kanal founderliği yaptım ve kardeşlerim de zaman zaman söyle-sohbet-doruk-muhabbet-geveze gibi yine ''arkadaşlarımızın'' mekanlarında hep yönetimde bulundular...dolayısı ile görüştüğüm vede sohbet ettiğim çok arkadaşım var...Birisi o mekanda birisi şu mekanda diye ötekileştirmedim hiç bir zaman...Benim yada bir başkasının kendi özgür iradesi ile istediği mekana gitmesine karışmaya zaten kimsenin hakkı yok...Ama mekanda reklama karşıyım...Bundan seneler önce yine sanalda böyle bir polemik yaşadığım admin arkadaşıma dediğim şu oldu..''öde kardeşim ozaman benim internet faturamı gece gündüz senin sunucundan çıkmıyayım'' cevap ; Neden ben ödiyeyim'' oldu...E güzel insan...Senin karşında kölen yok , maaşlı sigortalı çalışanın değilim...Dolayısı ile istediğim ''mekana'' giderim

Alt