Avengers İnfinty War'da ölemesini bekledigim karakterler

• Konbuyu başlatan DiaveL
  • Başlangıç tarihi
D

DiaveL

Guest
1: Kesin gozuyle baktigim Kaptan Amerika sozlesmesi bitti ve bir sure süper kahraman filmlerinde oynamicagim diye aciklama yapti.
2: İronman, Robert Dawney Jr. sozleşmesi bitti ama Marvel'dan en cok kazanan aktor, seyirler arasindaden cok sevilen karakter İronman yapimci yeni bir anlasma yapabilir.
3: Vision, sonluzluk taslarindan birisi sayesinde hayatta olan bir karakter ve Thanos taslari topluyor Vision'un yaşamasini sagliyan taşada elbet sira gelicektir.
4: Hawkeye, bu karakterin ölucegini düşünmüyorum ama ölucegini duşunenler var.
5: Thor, sozlesmesi bitmis bir aktor daha fakat sozlesmem bitene kadar film saydim ama bittikten sonra uzuldum diye aciklama yapti ne olur bilemem ufak bir ihtimal diyelim.
6: Drax, Thanos'a cok buyuk kin besliyen birisi daha dogrusu onu öldurmeye hayatini adamis bir karakter Galaksinin Koruyucular 1 de gordugumuz gibi pek zeki bir karakter degil ayrica korkusuz öfkesi yüzunden dusunmeden saldirabilen biri benim tahminimce Thanos'a saldiracak planlari bozucak ve ölucek.
Ek bilgi: Kara Dul karakterinin solo filmi cikicakmis diye bir soylenti var.
Bu bilgileri youtube ve google'da arastirarak buldum bana ait dusunceler degildir youtube'de daha ayrintili anlatimlar var merak edenler icin

Alt