Ah Bu Burçlar tanıdıkça tanıyası gelinesiceler. Burçların İnsanları Çileden Çıkaran

Minikçe

Well-known member
HanımZade
1_ KOÇ
[FONT=&quot]Sabırsızlık, istediğini hemen elde etme arzusu Koç burcunu yerli yersiz agresifliğe sürükler. Bu ben, ben diye direten tavrınız doğal olarak karşınızdaki insanı delirtir.

[/FONT]
2_BOĞA
[FONT=&quot]Rahatınızı bozmamak için sorunlarınızı bile görmezden gelmeniz sizi düşünenleri üzer. Bitmek bilmeyen inadınız, değiştirmediğiniz fikirlerinizle de uğraştırırsınız.

[/FONT]
3-İKİZLER

[FONT=&quot]Sizin en sinir bozucu özelliğiniz çok konuşup her konuda fikrinizi beyan etmeniz olabilir. Kararsızlığınız, çabuk sıkılmanız ve dikkatsizliğiniz de can sıkar.

4_YENGEÇ
[/FONT]
Alınganlığınız ve duygusallığınız abartı boyutuna geldiğinde ve duygularınızda gel-gitler yaşadığınızda anlaşılmakta zorlanırsınız. Sevdiklerinizi aşırı ilgi ve sahiplenmeyle bunaltabilir, dorukta yaşadığınız duygularınızı fazla yansıtabilirsiniz ki bu da her zaman hoş değil.
[h=2]5_ASLAN[/h]Evet, bencilliğiniz ve ukalalığınızdan bahsedeceğiz. Hatalarınızı kabul eder ve biraz daha mütevazı olmaya çalışırsanız insanlar rahat bir nefes alacaktır.

[h=2]6_BAŞAK[/h]Kendinizi bu kadar eleştirmeniz bir derece ama başkalarını da sürekli eleştirmeniz, kolay sinirlenmeniz, herkesi düzeltip mükemmelleştirme çabanız böyle bir talebi olmayan insanlara ağır gelecektir.
[h=2]7_TERAZİ[/h]Sürekli canınızın istediği yönde radikal değişimler ve kararsızlıklar yaşadığınız için bezdirici olabilirsiniz. Tembel ve umursamaz dönemleriniz vardır ve bu da hoş karşılanmaz.
[h=2]8_ AKREP[/h]Kuşkularınız ve kuruntularınızla hem kendinizi, hem çevrenizi yiyip bitirirsiniz. Güvensizliğiniz, ince hesaplarınız, insanları yönlendirmek için kurduğunuz baskılar isyan ettirebilir.
[h=2]9_YAY[/h]
Olayları abartmakta üstünüze yoktur, bazı tepkileriniz aşırı olabilir. Aniden yıkılıp aniden unutabilirsiniz de. Kendi dünyanızda yaşamanız ve duyarsızlığınız rahatsız edici olabilir.
[h=2]10_OĞLAK[/h]
Gereksiz konulara takılmanız, gereksiz şeyler yapmanız, herkesi kontrol altına almanız iyi değil. Karamsarlığınız ve insanlarla yakın ilişkiler kurmaktan kaçınmanız da insanların sizden uzaklaşmasına sebep olur.
[h=2]11_KOVA[/h]Umursamazlığınız, insanları sevip sevmediğinizin belli olmaması sizi zor biri yapar. Rutinden sıkılmanız, gel-gitleriniz hayatında düzen ve istikrar isteyen insanlara göre değildir.
[h=2]12_BALIK[/h]Hayal dünyasında yaşamanız, kolay etkilenmeniz, paranızı dikkatsiz harcamanız hoş karşılanmayan davranışlarınızdır. Kolayca vazgeçmeniz, sınırları karıştırmanız da kafa karıştırır.

M

Muzik

Guest
2_BOĞA
Rahatınızı bozmamak için sorunlarınızı bile görmezden gelmeniz sizi düşünenleri üzer. Bitmek bilmeyen inadınız, değiştirmediğiniz fikirlerinizle de uğraştırırsınız.
Doğru:whistling:

Minikçe

Well-known member
HanımZade
11_KOVA

Umursamazlığınız, insanları sevip sevmediğinizin belli olmaması sizi zor biri yapar. Rutinden sıkılmanız, gel-gitleriniz hayatında düzen ve istikrar isteyen insanlara göre değildir.

Yuxexes

New member
Kullanıcı
11_KOVA

Umursamazlığınız, insanları sevip sevmediğinizin belli olmaması sizi zor biri yapar. Rutinden sıkılmanız, gel-gitleriniz hayatında düzen ve istikrar isteyen insanlara göre değildir.

Tas Tamam Beni Anlatiyor ..

Minikçe

Well-known member
HanımZade
11_KOVA

Tas Tamam Beni Anlatiyor ..
kovamısın sende :)

Radioactive

New member
Kullanıcı
1_ KOÇ
Sabırsızlık, istediğini hemen elde etme arzusu Koç burcunu yerli yersiz agresifliğe sürükler. Bu ben, ben diye direten tavrınız doğal olarak karşınızdaki insanı delirtir.

Yalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

Minikçe

Well-known member
HanımZade

Lucius

New member
Kullanıcı
8_ AKREP

Kuşkularınız ve kuruntularınızla hem kendinizi, hem çevrenizi yiyip bitirirsiniz. Güvensizliğiniz, ince hesaplarınız, insanları yönlendirmek için kurduğunuz baskılar isyan ettirebilir.

:) hiç uygun olmamış.. akreplerin sezgileri ve zihinleri güçlüdür... bazen çok naif bazen çok romantik bazen de aşırı derece de mantıklı davranabilirler.. bir tür "PUZZLE" gibidirler ,,çoğu zaman ketum olabilirler.. puzzle ı çözebilenler... müthiş bir zihnin labirentlerine yolculuk yaparlar.. :)

Minikçe

Well-known member
HanımZade
8_ AKREP

Kuşkularınız ve kuruntularınızla hem kendinizi, hem çevrenizi yiyip bitirirsiniz. Güvensizliğiniz, ince hesaplarınız, insanları yönlendirmek için kurduğunuz baskılar isyan ettirebilir.

:) hiç uygun olmamış.. akreplerin sezgileri ve zihinleri güçlüdür... bazen çok naif bazen çok romantik bazen de aşırı derece de mantıklı davranabilirler.. bir tür "PUZZLE" gibidirler ,,çoğu zaman ketum olabilirler.. puzzle ı çözebilenler... müthiş bir zihnin labirentlerine yolculuk yaparlar.. :)

selam olsun :)

Yuxexes

New member
Kullanıcı
10_OĞLAK

Gereksiz konulara takılmanız, gereksiz şeyler yapmanız, herkesi kontrol altına almanız iyi değil. Karamsarlığınız ve insanlarla yakın ilişkiler kurmaktan kaçınmanız da insanların sizden uzaklaşmasına sebep olur

E Tamam Bu da dogru Gereksiz konulara takiliyorum son gunlerde pek bir karamsarim ve kimseyle saglikli bir iletisim kuramiyorum nedense. D

miSsy

New member
HanımZade
10_OĞLAK

Gereksiz konulara takılmanız, gereksiz şeyler yapmanız, herkesi kontrol altına almanız iyi değil. Karamsarlığınız ve insanlarla yakın ilişkiler kurmaktan kaçınmanız da insanların sizden uzaklaşmasına sebep olur.

Kimseye yakınlık kurmuycam kaçıcam artık herkeslerden :kiskis:

NiL

New member
HanımZade
Bu benmiyim diyorum okudukça :eek:

Alt