AFRiN~ ÇANAKKALE

BeLLa

New member
HanımZade
Askerlerimiz Afrin merkezinde Rabbim bütün askerlerimizi korusun dualarımız onlarla. ...
Ben biraz acemiyim forum konusunda ama sizlerde dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar bugün Afrin ve Çanakkale ile ilgili paylaşımlar bekliyorum iyi forumlar...

Radioactive

New member
Kullanıcı
Afrin tamamen kontrolümüz altında. Çanakkale Zaferi ile aynı gün taçlandırdılar.

Fineas

Epik
Kullanıcı
Allah atatürk ve silah arkadaşlarına şehitlerimize gazilerimize ve verilen mücadeleyi destekleyen tüm halka rahmet eylesin cennetini nasip eylesin. Afrindeki askerlerimizide korusun afrinde başarılı olacağımiz konusunda eminim bi yerde hak savunucusu diğer yanda tağutun savunucuları Allah askerimizin yanındadır. Allah'ın yardım ettiğinede üstün gelecek yoktur ~

BeLLa

New member
HanımZade
Afrin tamamen kontrolümüz altında. Çanakkale Zaferi ile aynı gün taçlandırdılar.
Çünkü biz bu ecdadın torunları olduğumuzu her zaman gösterdik göstermeye de devam ediyoruz uzaydan görülen Çin settini kurduran bi milletin torunlarıyız biz !!! Ne Mutlu !!!!! Korkmaya devam etsinler bizden :))))

BeLLa

New member
HanımZade
Allah atatürk ve silah arkadaşlarına şehitlerimize gazilerimize ve verilen mücadeleyi destekleyen tüm halka rahmet eylesin cennetini nasip eylesin. Afrindeki askerlerimizide korusun afrinde başarılı olacağımiz konusunda eminim bi yerde hak savunucusu diğer yanda tağutun savunucuları Allah askerimizin yanındadır. Allah'ın yardım ettiğinede üstün gelecek yoktur ~
Aminnnnnnn yüreğine sağlık arkadaşım :) hg

lastsamurai

Yasaklı Üye
Yasaklı
Allah askerlerimizin yar ve yardımcıları olsun her zaman. Çanakkalede şehit olan askerlerimize de Allahtan bol bol selam dileyelim...

Alt