Açmış Olduğunuz Konular Mevsim'e Zarar Veriyor

Tevfik

New member
Kullanıcı
Merhaba değerli dostlar, birkaç naçizane fikrimi ve düşüncelerimi beyân etmek istiyorum sizlere. Katılırsınız, katılmazsınız elbette her düşünceye saygı duyarım fakat bu zamana kadar öğrendiklerimi Mevsim sitesi içerisinde aktarmaktan mutluluk duyarım.

• Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki, açılan her kopya makale (alıntı makale) Google'da sizi geri götürmesinden ziyâde daha çok zarar verecektir.
  • Kısa ve anlamsız kelimeler SEO açısından hiç sağlıklı değil maalesef, bir kişi konu açtığında tek kelime veya emoji ile cevap vermek siteye zarar verir.
  • Eğlence amaçlı birçok konu açılıyor ama bu durum hep geriye götürüyor siteyi. 2007 yılında ben de bir siteden direkt bakıp yazıyordum makaleyi, özgün zannediyordum o makaleyi de.
  • Makalelerin ve görsellerin özgün olması siteyi uçuşa geçirir. Elbette sadece özgünlükte değil, gerçek bilgiyi verecek ziyaretçilere.

Aklıma gelenleri konu altına yazacağım, şu an gözlemlerim maalesef iyi değil. Kopyala - yapıştır yapmak forum, blog, viral site vs. tüm siteleri bitirir... ve geçenlerde bir konu gördüm 1905'e kadar, 1903 vs. sayanlar olmuş bu site içerisinde post (mesaj/konu) kasmaktan başka hiçbir işe yaramaz.

Saygı ve sevgilerimle.

Tevfik

New member
Kullanıcı
Teşekkür ederim değerli yorumlarınızdan dolayı.

Google, Dünya üzerinde tüm dilleri biliyor. Muhteşem bir yapay zekaya sahip, kimseye gönderme yapmıyorum ama Google: hqLdN - sLM - nPySN vb. harflerden bir araya gelip herhangi bir kelime barındırmayan yazılara aşırı dikkat ediyor.

Amacım burada kesinlikle ukalalık yapmak değil lütfen yanlış anlamayın, forum'un normal de asıl amacı bilgi paylaşım. İnsanların birbirlerine yardımcı olabilmek adına paylaşılan gönderileri çok seviyorum. Diğer türlü maalesef tek yaptığımız şey Mevsim sitesine zarar vermek.

Anlayış ve hoşgörünüzden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.

Saygı ve sevgilerimle.

Me`Va

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Teşekkür ederim değerli yorumlarınızdan dolayı.

Google, Dünya üzerinde tüm dilleri biliyor. Muhteşem bir yapay zekaya sahip, kimseye gönderme yapmıyorum ama Google: hqLdN - sLM - nPySN vb. harflerden bir araya gelip herhangi bir kelime barındırmayan yazılara aşırı dikkat ediyor.

Amacım burada kesinlikle ukalalık yapmak değil lütfen yanlış anlamayın, forum'un normal de asıl amacı bilgi paylaşım. İnsanların birbirlerine yardımcı olabilmek adına paylaşılan gönderileri çok seviyorum. Diğer türlü maalesef tek yaptığımız şey Mevsim sitesine zarar vermek.

Anlayış ve hoşgörünüzden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.

Saygı ve sevgilerimle.
Gözlem leyip bize bu bilgilerinizi aktarmaniz samimi olduğunuzu gösteriyor ukalalik değil bilgi paylasimi yapıyorsunuz teşekkür ederim ☕

Alt