??

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Zengin Ve Genç Jale Hanımın Hayatı Son Günlerde Hiç İyi Gitmiyordu. Çünkü Son Günlerde Eşiyle Arasında Sık Sık Tartışmalar Yaşanıyordu. boşanmak İsteseler De Evlendiğinde Beş Parası Olmayan Rıfat Bey Miras Konusundaki Anlaşmazlıklar Nedeniyle Bu Karara Yanaşmıyordu. Jale Hanımın En Yakın Arkadaşı Olan Merve Hanım İs Jale Hanıma Rıfat'a Ne İstiyorsa Vermesini Ve Bir An Önce Boşanmasını Tavsiye Ediyordu. Bir Akşam Rıfat Bey Polis Tarafından Telefonla Arandı. Rıfat Bey'in Polisle Arasındaki Telefon Görüşmesinin Tamamı Aşağıdaki Gibiydi: -Rıfat Bey İle Mi Görüşüyorum? -evet Benim. -Rıfat Bey Ben Polis Memuru Metin. Başınız Sağ Olsun Eşiniz Silahla Saldırı Sonucu Hayatını Kaybetti. Şu Anda Olay Yerindeyiz. -hayır Olamaz! Rıfat Bey Bunu Dedikten Sonra Olay Yerine Geldi. Olay Yerine Ulaştığında Neye Uğradığını Şaşıran Rıfat Tutuklanıp Karakola Götürüldü. Karakolda Da Suçunu İtiraf Eden Rıfat Mahkemeye Sevk Edildi. Polis Rıfat'ın Suçlu Olduğunu Nasıl Anladı?

Ahmet

New member
Kullanıcı
aynen oyle dolasiyla neresi diye bile sormadan gelmesi sucu isledigne delildir

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
Her suçlu kurbanını öldürdüğü yere tekrar gelir dedikleri şey bu olur :D

Ahmet

New member
Kullanıcı
keşke kimse suça bulaşmasa ve suça bulaşma potansiyeli olanlar önceden fark edilip gerekli tedavi destek sağlanmalı eğer bir ceza verileceksede suca bulaşmadan verilmeli suç işleme ihtimali olan insanın ya piskolojik sorunları vardır ya akıl bali değildir yada yada piskopattır tedavisi yok ise eğer toplum içinden arındırılmalı böyle tipler

Minikçe

Well-known member
HanımZade
yeni bulmacalarda görüşmek üzere :p

Alt