26 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

M

Muzik

Guest
Yine keyifli ve enerjik bir gündeyiz. Gün boyunca Ay; Aslan burcunda ki yolculuğunu sürdürürken biraz aklımıza estiği gibi davranma meylinde olabiliriz. Yılbaşı için hazırlık yapıyorsak yaratıcı fikirlerle ortaya çıkabilir, gösterişli bir parti planlayabiliriz. Sosyal açıdan da hareketli olduğumuzdan paylaşımlarda bulunabilir, ön plana çıkmak isteyebiliriz.
5555.jpg

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Koç; yılın son günlerinde geçmişi geçmişte bırakıp, çok daha üretken ve kendine yönelik yatırımlar yapma fikrini benimseyebilirsin. Bu düşünce seni özgürleştirip, hafifletebilir. Güçlü yönlerini tekrar aktive ederek, şu ara yaşadığın maddi sorunları çözebilir ve ilişkindeki dengeyi kurabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Boğa; aile içi konularda kendini ortaya koyabileceğin ve kendini keyifle ifade edebileceğin bir güne başlayabilirsin. Ailenin ortak kaynağından payına düşen gelirle ilgili zaman zaman mücadele etmen ve hakkını savunman gerekebilir. Öğleden sonra aşk hayatındaki sorunları titizlikle irdeleyebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili İkizler; sosyal ve özel ilişkilerinde eski düşünce ve şartlanmalarını geride bırakarak sorunları çözme yolunda bir adım atabilirsin. Paylaşman ve aktarman gereken konular hakkında çalışma arkadaşınla ufak bir sürtüşme yaşaman mümkün. Akşama doğru aile büyüklerinin yanında olabilir, onların ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yengeç; ilişkilerin, aşk hayatın, çocuklar ve başkalarının sorunları derken, hayatı kaçırdığını fark edebilir, seni mutlu eden konu ve kişilerle birlikte olma ve çalışma kararı alabilirsin. Gün içinde karşındaki insanların duygularından etkilenebilir, finansal içerikli girişiminin desteklenmediğini hissedebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Aslan; özgürlüğüne düşkün olan yapın, özellikle sosyal ortamlarda seni fazlasıyla ön plana çıkarabilir. Başkalarının söz ve eylemlerini dikkate almayarak için kendi duygu ve düşüncelerinle yol alabilirsin. Akşamüzeri maddi konular gündemin olurken, harcama isteğin de artabilir.
Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Başak; bugün kendinle baş başa kalmak isteyebilir, yeni yıl için planladığın yol haritasını yakınlarınla paylaşmak istemeyebilirsin. Hizmet verdiğin ya da aldığın alanlarda detaylara önem vereceğin bir gündesin. Önümüzdeki günlerde beklediğin paralar gelebilir, özel hayatınla ilgili daha çok sorumluluk alabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Terazi; günün ilk saatlerinde özel hayatına dair çok çabuk tepki vermeye meyilli olabilir, ardından bu konuyu içselleştirebilirsin. Yaşamında dağınık ve henüz şekillendiremediğin konuları düzenlemek ve organize etmek isteyebilirsin. Ailenle ilgili kapanmamış konuların üzerinde durabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Akrep; çalışma alanında ve kazançlarınla ilgili konuları kendi bildiğin yol ve yöntemle çözmek isteyebilirsin. Koşulların sana uygun olduğunu fark etmene rağmen ikinci bir görüş almak isteyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde titiz ve detaycı olmanın getirilerini fark edebilir, yanılmadığı anlayabilirsin.
Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yay; sosyal içerikli konular ve yakınlarınla yaptığın organizasyonlarla hayatını renklendirebilirsin. Kendine olan güvenin ve vizyonerliğin oluşan koşulları kontrol altına almana yardımcı olabilir. Biriken işlerini akşam saatlerinde toparlayabilirsin, ancak biraz daha pratik olman gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Oğlak; finansal koşullarını zorlayacak bir takım isteklerinin peşinden gidebilir, lüks harcamalar yapmak isteyebilirsin. Bu ara duygusal açıdan daha tutkulu ve risk almaya yatkın olduğun bir dönemdesin. Detay ve analiz gerektiren görüşmelerini günün ilerleyen saatlerinde planlayarak eksiklerini önceden fark edebilirsin.
Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Kova; farkındalığının yüksek olduğu öğle saatlerinde, stratejik davranman ve değişik çözümler üretmen mümkün. Güçlü ve otorite konumdaki kişi ve kurumlarla olan işlerin için uyumlu davranarak dengede kalman gerekebilir. Spritüal konulara olan ilgin daha derin araştırmalar yapmanı sağlayabilir.
Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Balık; medya, yayıncılık, reklam ya da promosyon gibi alanlarda yapmış olabileceğin çalışmalardan gelir edinebilir veya bu alanlarla ilgili bir takım iş teklifleriyle karşılaşabilirsin. Akşam saatlerinde rekabete açık olan ortamlarda bulunmaktan ziyade kafanı ve düşüncelerini dağıtabilecek sevdiklerinle bağlantıya geçmende fayda var.​
 
Üst
Alt