15 yaşında ne meslek yapmaliyim

Kremjanti

New member
Kullanıcı
Merhaba bu yaz kendi paranla Xbox one s aldım fakat oyunlar çok pahalı ailemede yük olmak istemiyorum.Bir yerde çalışmalıyim ama nerde bilmiyorum heryerin bir çırağı var.Garsonluk yapabilirim ama sakarim düşürürum diye çok korkuyorum ne yapmaliyim

EUPHRAT

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
yerinde olsaydım youtubede içerik üretirdim, madem oyunlarla ilgin var bunu değerlendir derim

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Merhaba bu yaz kendi paranla Xbox one s aldım fakat oyunlar çok pahalı ailemede yük olmak istemiyorum.Bir yerde çalışmalıyim ama nerde bilmiyorum heryerin bir çırağı var.Garsonluk yapabilirim ama sakarim düşürürum diye çok korkuyorum ne yapmaliyim

ahh be Dostum , Konsollardan uzak durmalisin. Bilmezmisinki Dolar Endexli Oyun Oldugu bir ülkede Sana masraftan başka birşey yapmaz.
Sana tavsiyem, Oyun Donanimlarini Takip et.. Arkadaşlarla elindekileri Takas ederek.. orta yolu Bulun. Şuan Piyasada Konsol Oyunculari Degiştirecek Birbirlerinin Oyunlarini Oynayarak İdare ediyorlar . Tavsiyem O Yönde Hareket Et.. Kimse gidipte 500 Liraya Oyun Almaz :) Cok zor.

backlink

New member
Kullanıcı

düşürürüm diye korkma dostum bende garsonum elin o tepsiye alıştıktan sonra sağ sol hareket ettirebiliyorsun

Alt