Sevgili Nasıl Bulunur´?

Şiir

New member
HanımZade
Sevgili nasıl bulunur?
Günümüzde arkadaşlık aplikasyonları ve sosyal medya sevgili bulmanın pratik bir yolu haline gelse de bunlara başvurmadan da sevgili bulmanın birtakım yolları var. Peki herhangi bir aplikasyon bulmadan sevgili nasıl bulunur?
6722

Konserlere ve festivallere gidin

Sizinle aynı müzik zevkine sahip biriyle tanışmak her zaman olağanüstü bir hayaldir. Konser enerjisiyle birleştiğinde hayatınızın aşkını bulma ihtimaliniz yüksek.

Davetleri geri çevirmeyin

Tembellik etmeyin, sıkılacağınızı düşünmeyin bile. Ruh eşiniz bir düğünde, bir nişanda, bir doğum günü partisinde karşınıza çıkabilir.

Seyahate çıkın

Bulunduğunuz çevreden bir süre uzaklaşıp şansınızı başka yerde deneyin. Hayatınızın aşkının dünyanın veya ülkenin neresinde olduğunu bilemezsiniz.

Farklı mekanlarda takılın

Sürekli sevdiğiniz ve bildiğiniz kafelerde, barlarda, restoranlarda takılmayı bırakın. İster istemez aynı insanlarla olmasa bile aynı tip insanlarla karşılaşıyorsunuz. Yukarıda da dediğimiz gibi hayatınızın aşkının karşınıza nerede çıkacağını bilemezsiniz.

Sürekli grup halinde takılmayın

Erkekler grup halinde takılan kadınlara yaklaşmak istemeyebilir. Kadın kadına olduğunuzda araya girmek uygunsuzmuş gibi hissedebilir. Grupta erkekler varsa aralarından birisinin sevgiliniz olma ihtimali kafasını karıştırabilir. Bu yüzden arada bir kendi kendinize vakit geçirmeyi deneyin.

Birisi sadece tipiniz değil diye "hayır" demeyin

Bütün kadınların kafasında bir hayallerinin erkeği tipi vardır. Ancak aşk böyle çalışmıyor. Hiç beklemediğiniz bir erkek tipi ayaklarınızı yerden kesebilir, size varlığından bile haberdar olmadığınız duyguları yaşatabilir.

Son olarak, algılarınızı ve kapılarını aralayın. Ufkuzunuzu genişletin. Kalbinizin sesini dinleyerek insanlara fırsat verin. Bakış açınızın nasıl şekillendiğini göreceksiniz.​

Prenses

Çok güzel gülümsüyordu, sevmeden geçemedim.
Yönetici
:)

Prenses

Yönetici
@Şiir mm :D ben kimseyle buluşmuyorum da konser olunca konsere gidecek arkadaş lazım :D

Prenses

Yönetici
@Şiir tek mi takılıyorum :D

Alt