itiraf ediyorum çok utandım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mine09

New member
HanımZade
geçen düğne davetli idik. Tabiki doğal olarak taktık takıştırdık. çok şıktım tabiki. doğal olarak öbür bayanları çatlatma operasyonu ayakakbı olarak çok sık bir sitiletto tercih ettim. ama yanşış çoraplarlal kombinledim oda baya ilgi çekti.. gittim ince ten rengi parlak çorap giydim. çorap güneşte nasıl parıyor. kapalı bir bayanda olsam etek tercih etmiştim uzun bileklerimin üstünde..çok ilgi çekmişti çok bakan olmuştu utanmıştım. bunu itirafetmezsem içimde kalırdı... bu çorapların bukadar oldugunu bilmiyordum. sizinde başınıza gerliyormu kızlar böyle talissizlikler

T

Techy

Guest
Ben kapalı bir bayanım yazmışsınız fotoğraf açık o kısım kafamı karıştırdı

T

Techy

Guest
:)) başkasının fotoğrafını koymanız abes kaçmıyor mu şahsen biri benim fotoğrafımla bir platforma kayıt olsa dava açarım :)) bence siz kendi fotoğrafınızı koyun çok hoş çıkmışsınız ne güzel :)

mine09

New member
HanımZade
:)) başkasının fotoğrafını koymanız abes kaçmıyor mu şahsen biri benim fotoğrafımla bir platforma kayıt olsa dava açarım :)) bence siz kendi fotoğrafınızı koyun çok hoş çıkmışsınız ne güzel :)
evt haklısınız yabancı deği teyzem zatende. ne biliyim çekindim biraz birde kapalı bir bayan olunca.çoktşkler bu arada

Jade

Well-known member
HanımZade
utancınızı pardon itirafinizi bizimle paylaştiğiniz icin tesekkürler:laughh: yalnız ben burda çorabı merak ettim ;d

T

Techy

Guest
Rica ederim çok modern bir kapalısınız başınızda örtü dizinizde etek farklı geldi ne güzel siz ten çorap paylaşımı yapınca bende kafamda farklı canlandırmıştım :))

mine09

New member
HanımZade
Rica ederim çok modern bir kapalısınız başınızda örtü dizinizde etek farklı geldi ne güzel siz ten çorap paylaşımı yapınca bende kafamda farklı canlandırmıştım :))
nasıl canlandırmıştınızki..:)

T

Techy

Guest
:)) açık açık söyleyecek kadar cesur değilim bence okuyun sonra fotoğrafınıza sonra da aynaya bakın ne demek istediğimi anlarsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alt