Piril İçin (Özel Kına) Yayin Gecesi

Me`Va

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
Merhaba Mevsim.Org Ailesi PiriL(Leyli) Kardeşimizin Yakında Düğünü Var,Cuma Akşami Saat 20.00'da Mevsim.Org (Radyo) Kanalında Bu Özel Kına Formatında PiriL(Leyli) İçin İstekleriniz , Tebrik ve Mesajlarinizi Bekliyoruz
1551725733243.png

@Leyli mmm balımmm mutluluk larr seviliyor sunnnnn :*

Me`Va

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
@Leyli mmmm kınayı yakmıslarrr bu aksam senı aglatan ben olmucam sevılıyorsun bılıyorum kı gene bızle sın rabbım yuvanda huzur mutluluk askk versınnn o gozunde kı damlayı sıl operım senı :*

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade
Erzurumlu çok güzel düşünmüşsün canımm :)

@Leyli mmm sana bütün bir ömür mutluluk ve huzur diliyorum. Her şey gönlünce olsun Kır Papatyası :**

1551724707179.png

HuZuRR

"Yetinmeyi Bilir Misin."?¿
HanımZade
Merhaba arkadaslar @Leyli kardesmisin yakında dügünü var cuma aksamı saat 20 de bu özel kına formatın da @Leyli kardesimize icin istekleriniz'in altına abılerı ablalari olarak tebrik ve msjlarınızı beklıyoruz....

Bu gùzel dùsùncen icin herseyden once bunun icin bana vakit ayridigin icin herset icin cok tsk ederim iyiki varsin ♥️

HuZuRR

HanımZade

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org

@Leyli Sevgili Mevsimin Pitircigi Demek Gelin Gidiyorsun , Gözlerim Sel Oldu Düşünmekten, Biz Kızımızı Kolay Kolay Vermeyiz.Damat'imiza Emanet Ediyoruz Seni !!

Bir Ömür Mutluluk ve Huzur diliyorum.Herşey Gönlünce Olsun .

Düğününde Kesin Calsin :D

HuZuRR

HanımZade

@Leyli Sevgili Mevsimin Pitircigi Demek Gelin Gidiyorsun , Gözlerim Sel Oldu Düşünmekten, Biz Kızımızı Kolay Kolay Vermeyiz.Damat'imiza Emanet Ediyoruz Seni !!

Bir Ömür Mutluluk ve Huzur diliyorum.Herşey Gönlünce Olsun .

Düğününde Kesin Calsin :D
Benim aglamam lazim kesinlikle calarim tabiki tsk ederim darisi artik snaa :)

Eda

New member
HanımZade
PiriL imm Gelin olmuş gidiyor Li Li Li Li ( Allah Sabrı Saglıgı Saygıyı Bereketi Neşeyi Mutluluğu Sevgiyi Başarıyı Hayatınızdan Eksik etmesin Aynı Yastıkta kocamayı Nasip etsin Dünyanin Tüm güzelliklerini beraberinde Getirir inşallah Düğününüz Hayırlı olsun Kınalı kuzumuz ) :* :) :)

HuZuRR

HanımZade
PiriL imm Gelin olmuş gidiyor Li Li Li Li ( Allah Sabrı Saglıgı Saygıyı Bereketi Neşeyi Mutluluğu Sevgiyi Başarıyı Hayatınızdan Eksik etmesin Aynı Yastıkta kocamayı Nasip etsin Dünyanin Tüm güzelliklerini beraberinde Getirir inşallah Düğününüz Hayırlı olsun Kınalı kuzumuz ) :* :) :)
Yaaaaaaa @Eda cok iyidi bu bak zaafimdan vurdun iyi dileklerin icin icin cok cok tsk ediyorum yanimda oluslarini unutmam iyiki varsin ayyuzlüm ♥️

wahShe

New member
HanımZade

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın. Mutluluklar.

HuZuRR

HanımZade

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın. Mutluluklar.
cok cok tsk ediyorum kisa surede tanidim seni ama iyi dilekelrin icin tskler canim iyiki varsin Rabbim utandirmasin ins bu yolda ♥️

eSmiRa

New member
HanımZade
Merhaba Mevsim.Org Ailesi PiriL(Leyli) Kardeşimizin Yakında Düğünü Var,Cuma Akşami Saat 20.00'da Mevsim.Org (Radyo) Kanalında Bu Özel Kına Formatında PiriL(Leyli) İçin İstekleriniz , Tebrik ve Mesajlarinizi Bekliyoruz
Ekli dosyayı görüntüle 4338

Te฿rikkLer @Leyli Ra฿฿im ฿ir Ömür Daim daiM etSinnn MutLuLuqunuzu Her$ey Umarım GönLünüzcee oLur Senin Adına Çok Sevindim Tekrar MutLuLukLarrr DiLerimm ฿enden Sana Ve E$ine GeLSinn Umarım BeqenirSiniz dinLerken : )

Son düzenleme:

HuZuRR

HanımZade
Te฿rikkLer @Leyli Ra฿฿im ฿ir Ömür Daim daiM etSinnn MutLuLuqunuzu Her$ey Umarım GönLünüzcee oLur Senin Adına Çok Sevindim Tekrar MutLuLukLarrr DiLerimm ฿enden Sana Ve E$ine GeLSinn Umarım BeqenirSiniz dinLerken : )

cok cok tsk ediyorum sen dusunup istemisin begenmez miyim ♥️

Alt