Haftanın Konuğu Asiye

• Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi

Asiye

New member
HanımZade
Sanal aleme ne zaman katıldın?
Ciddiye alıyor musun gercekten?
Son sorum da şu,gun ıcerısınde kanalda yaptıgın sohbetlerden etkılenıp normal hayatına yansıtıyor musun? (Mesela sinirlendiğini yada komik bir sohbet aklına geldıgınde kendı kendıne guluyor musun hatırlayıp? Tesekkurler kolay gelsın:)
Hmm güzel sorular
Sanal alemlerle tanışalı çok olmadı 2 yıldır takılıyırum
Ciddiye almıyorum ama çok şey öğrendim iyi ansanlar kötü insanlar gördüm sanal alemde bir çok şey gördüm gerçek hayatta görmediğim şeyler gördüm
Sanaldaki sohbetten etlilenip asla gerçek hayatıma yansıtmıyoum gerçek hayat farklı sanalda takılmak farklı sanalda sadece sohbet edilir amac ta bu zaten yani bana göre öyle ama herkesin düşüncesi farklı
Sinirlendiğim zamanlarda oldu güldüğüm zamanlarda ama gerçek hayata yansıtmadım

Asiye

New member
HanımZade
Sanal aleme ne zaman katıldın?
Ciddiye alıyor musun gercekten?
Son sorum da şu,gun ıcerısınde kanalda yaptıgın sohbetlerden etkılenıp normal hayatına yansıtıyor musun? (Mesela sinirlendiğini yada komik bir sohbet aklına geldıgınde kendı kendıne guluyor musun hatırlayıp? Tesekkurler kolay gelsın:)
Sanal alem bir yandan da gerçek hayat gibidir insan sevdikleyle yanında olur kimi reelde buluşur sanalda tanışanlar gerçek arkadaş gerçek dost sanaldada var aslında

bLack

New member
Kullanıcı
Hmm güzel sorular
Sanal alemlerle tanışalı çok olmadı 2 yıldır takılıyırum
Ciddiye almıyorum ama çok şey öğrendim iyi ansanlar kötü insanlar gördüm sanal alemde bir çok şey gördüm gerçek hayatta görmediğim şeyler gördüm
Sanaldaki sohbetten etlilenip asla gerçek hayatıma yansıtmıyoum gerçek hayat farklı sanalda takılmak farklı sanalda sadece sohbet edilir amac ta bu zaten yani bana göre öyle ama herkesin düşüncesi farklı
Sinirlendiğim zamanlarda oldu güldüğüm zamanlarda ama gerçek hayata yansıtmadım

Samimi cevapların için cok tesekkur ederim:)

Alt