Minik Bir Rica :)

defneBOX

New member
HanımZade
Arkadaşlar, tekrardan merhaba ,

Konu başlığımda gördüğünüz üzere sizden bir ricam olacak. Uzun uzadıya yazıp sizi de darlatmak istemememden direkt konuya giriyorum :)

Benim 2,5 yaşında bir kızım var ve onun gelecekte bu yaşlarıyla ilgili her şeyi görüp hatırlaması için bir you tube kanalı açtım.

İsmide tahmin edeceğiz üzere defneBOX :) Sizden ricam beni de ailenizden biri olarak gördüyseniz, kanalımızı desteklemeniz. Abone olup, videolarımızı beğenip hatta yorumda yazarsanız tadından yenmez :)

Bu içeriği sonuna kadar okuduysanız size minnettarım. Desteklerinizi esirgemeyin lütfen :sleep:

İyi forumlar diliyorum;)

Fineas

Epik
Kullanıcı
218. Abone benim keske benimde kucuk bir kizim olsaydi:D

Zorbey

New member
Kullanıcı
Arkadaşlar, tekrardan merhaba ,

Konu başlığımda gördüğünüz üzere sizden bir ricam olacak. Uzun uzadıya yazıp sizi de darlatmak istemememden direkt konuya giriyorum :)

Benim 2,5 yaşında bir kızım var ve onun gelecekte bu yaşlarıyla ilgili her şeyi görüp hatırlaması için bir you tube kanalı açtım.

İsmide tahmin edeceğiz üzere defneBOX :) Sizden ricam beni de ailenizden biri olarak gördüyseniz, kanalımızı desteklemeniz. Abone olup, videolarımızı beğenip hatta yorumda yazarsanız tadından yenmez :)

Bu içeriği sonuna kadar okuduysanız size minnettarım. Desteklerinizi esirgemeyin lütfen :sleep:

İyi forumlar diliyorum;)

Defne Aşçı Oldu! :D
Defne Renkli Balıklarını Besliyor! :D

Rabbim Sizlere Bağışlasın Cok Tatlı ))

defneBOX

New member
HanımZade
Arkadaşlar sağolun 222 abone oldum :) Burdan geldiğini düşünüyorum :ROFLMAO:

defneBOX

New member
HanımZade
Yeni videolar yüklenmeye devam ediyor arkadaşlar :) Takiptemisiniz ?? You tube - defnebox profilimizi ziyaret etmeyi unutmayın ;)

Necipcan

Sosyal Medya Timi
Kullanıcı
BEN ABONEMİ OLDUM :)

Son düzenleme:

bLack

New member
Kullanıcı
Çocuklarımız bizlerin geleceğidir.Herzaman desteklemek yanlarında olmak zorundayız.Abone olmuş bulunmaktayım:)

Alt