Top20 Arabesk Damar Şarkılar Sonucu..

• Konbuyu başlatan Muzik
  • Başlangıç tarihi
M

Muzik

Guest
Movie Maker: top20arabesk

İlk Olarak @CcNarNia Emeğin için çok teşekkür ederim.
Geçen haftanın Top20 Arabesk Damar Şarkılar Dj Efsoo Sunumuyla gerçekleşmiş ve o hafta DJ Efsoo Radyo dinleyici rekorunu kırmıştır burdan herkes adına kendisine teşekkür ediyorum.
Top20 Arabesk Damar Şarkılar 1.cisi Sevgili arkadaşımız @KeyfimKeyf Olmuştur onada teşekkür ederiz..

aSk

New member
HanımZade
@Muzik mmmm süpersin geneeee

eLa

Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen
HanımZade
Tebrikler @efsun cumm @CcNarNia emeğine sağlık yalnız ben tüdanyayı hayatımda dinlemedim ki istek yapayım ben Müslüm Gürses'ten istemiştim ...Yine de emeğine sağlık..

M

Muzik

Guest
Bu Video'da sadece TOP20 Sıralaması yapılıp. İsmi geçen sanatçılardan derleme yapılmıştır Sizlerin istekleri yazılan sanatçılar değildir @CcNarNia Böyle bir şey yapmak istemiş kendisine tekrar teşekkürler.

aSk

New member
HanımZade
Bu Video'da sadece TOP20 Sıralaması yapılıp. İsmi geçen sanatçılardan derleme yapılmıştır Sizlerin istekleri yazılan sanatçılar değildir @CcNarNia Böyle bir şey yapmak istemiş kendisine tekrar teşekkürler.
@CcNarNia emeğine yüregine sağLık çok güzel oLmus

CcNarNia

New member
Kullanıcı
Öncelikle hepinize @aSk @Muzik @eLa teşekkür ederim. Burda sizin istekleriniz doğrultusunda değil bana gelen liste üzerine 70'ler 80'ler unutulmayan arabesk sanatçıları ve şarkıları üzerine bi derleme yaptım.

@eLa bende çoğunu dinlemedim :)) Ama bu vesileyle bi kaç şarkılarını dinledim.Gayet güzel:))Tavsiye ederim:)

Bunu dinlemişsinizdir ama:) (YENİ NESİL)

Ya bu nu??? (ESKİ NESİL)

Alt