SevgiLi LiSa

Markus

New member
Kullanıcı
ArkadaşLar Merhaba ;
SevgiLi LiSa ısrar ısrar ısrar kendisi için faL baktırmamı istemişti.FaLa inanma faLsız KaLma demişLer.IsrarLarına dayanamadım.SaLacak sahiLde rutin spordan sonra gidip kahwe içtiğim Hollywoodcity'de faLcımız ÖzLem iLe buLuştum.He bu arada inanmazsın diyede resimde çektim.
FaLcımız resimLerinin payLasıLmasını istemediği için görseL resimLer atmayacagım.
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

SevgiLi ÖzLem'in söyLedikLerinden akLımda KaLanLarı payLaşacağım.

Not : Ben yorumLasam sanırım daha fazla şey söyLeyebiLirdim.

LiSa hanım sahip oLduğunuz ikna edici tavırLarınız iLe herkesi kısa sürede etkiniz aLtınıza aLıyormuşsunuz.Eskisi kadar oLmasada görüştüğünüz bir arkadaşınız ziyaretinize geLecekmiş iki üç gün birLikte vakit geçirecekmişsiniz.

Not : Eğilip fincana baktım.Hayır yani iki üç günü nerde gördü (GüLüşüyoruz)

Bu kişinin senin iLe PayLasacagı ve çözümününde çok koLay oLacagı bir derdi varmış Sana anLatacakLarı seni biraz şaşırtacakmış ama yardım edecekmişsin.

Not : Yardımsever LiSa )))

iLginç oLanı da bu yardımının karşıLıgını bekLemediğin bir anda aLıcakmışsın ve çokkkkkk şaşıracakmıssın.

Not : Şaşkın LiSa (Cafede güLüşmeLer)

Maddi anLamda standarLarının artmasını sağLayacak bir paraya iki parça haLinde uLaşacakmışsın

Not : Ne ikiymiş arkadaş
uyarı geLdi : Bi sus ta bitireyim !!!
tamam tamam kızma.

BaLık etli normaL boyLarda birinın onayı veya bir yere imza atması senin bazı işLerinin hızLı bir şekiLde çözüLmesini sağlayacakmış.

Not : E hani aşk diyorum aşk yokmu faLda ? Tabakta kaLp vardı ?
Dur dur onada bakacağız (GüLüşmeLer)

Bir hayaLin umut ettiğin hatta bir kaç hayaLin varmış ve en yakın zamanda aradığın aşkı sevgiyi buLabiLirmişsin.

Not : bitmiş faL.
Çok zahmetLisin LiSa fincanını ben yıkadım.

Kahvelerden sonra SevgiLi ÖzLem iLe boğaza karşı içiLen çayLardan sonra tekrar görüşmek üzere vedalaştık.

Not : Hakkında hayırLısı SevgiLi LiSa...

Alt