En son çektiğiniz fotoğraf

M

Muzik

Guest
olan var olmayan var dimi D
Haklısın olanlarınkinide gördük konuşturma beni .d
IMG-20180818-WA0046.jpg

]
WDaEz8.jpg
[/url]

Son düzenleme:

Zinet

New member
HanımZade
mükemmel bir ortam. tam aradığım yer, şehrin gürültüsünden,pisliğinden, ikiyüzlülüğünden, birbirini aldatan insanlarından çok uzak ve doğayla baş başa. çok şanslı olmalısınız.
teşekkürler.
Kısa sürdü ama ,evet teşekkürler çok şanslıyım..

lastsamurai

Yasaklı Üye
Yasaklı
bana kışı bir atımlık daha özlettirdiniz hanımefendi. bulutların işgaline yenik bir gökyüzü görmeyeli çok oldu zira.
ve mesela şu yeşilin objektife böyle poz vermesi, şu suyun kendi manzarasını insana ikramı ve şu bankların buyurları insanı yeterince cezbediyor zaten. söz gelimi şu bankta, kazların bilinçsiz şahitliğinde çok güzel tanışılır ve çok güzel de ayrılınır. ama mevsimin kış olması zaten insanın insana daha sıcak ve sıkı bağlar kurması için çok yeterli bir sebep bana kalırsa. ve yine bana kalırsa soğuk havada kimse kimseden gitmemeli... tek başına üşümek hiç zevkli değil ki...

biraz garip bir yorum oldu ama belki canım bir şeyler karalamak istedi.
paylaşımınız için teşekkürler @Erzurumlu

Not: adalar vahşetinden sonra faytonlara karşıyız :)

Me`Va

Mevsim.Org Doğru Adrestesiniz
Yönetici
bana kışı bir atımlık daha özlettirdiniz hanımefendi. bulutların işgaline yenik bir gökyüzü görmeyeli çok oldu zira.
ve mesela şu yeşilin objektife böyle poz vermesi, şu suyun kendi manzarasını insana ikramı ve şu bankların buyurları insanı yeterince cezbediyor zaten. söz gelimi şu bankta, kazların bilinçsiz şahitliğinde çok güzel tanışılır ve çok güzel de ayrılınır. ama mevsimin kış olması zaten insanın insana daha sıcak ve sıkı bağlar kurması için çok yeterli bir sebep bana kalırsa. ve yine bana kalırsa soğuk havada kimse kimseden gitmemeli... tek başına üşümek hiç zevkli değil ki...

biraz garip bir yorum oldu ama belki canım bir şeyler karalamak istedi.
paylaşımınız için teşekkürler @Erzurumlu

Not: adalar vahşetinden sonra faytonlara karşıyız :)
Rica ederim at cifligi var arkadasimin orda atlara bebek gibi bakiyorlar adadakilere bende sahit oldum ama herkez ayni degildir. Guzel yorum icin tsk

lastsamurai

Yasaklı Üye
Yasaklı
Rica ederim at cifligi var arkadasimin orda atlara bebek gibi bakiyorlar adadakilere bende sahit oldum ama herkez ayni degildir. Guzel yorum icin tsk

onlara iyi bakılmasına çok sevindim. hayvan canı da insan kadar kıymetlidir tabi : )
teşekkürler tekrar.

Alt