Üyelerin Sesinden ŞİİR ler

eSmiRa

New member
HanımZade
Sevgili Ayla çok güzel seslendirmişsiniz..tebrikler.. sevgili CcNarNia da çok güzel editlemiş..keyf içinde izledim ve dinledim.. yüreğinize sesinize sağlık...
Harikasinn Güzel yürekLimmmm seSineeee Nefesineeee Sağlık AyLa`mmmm..

Ve....

Sizinde Emeğinize Sağlık
sayın editör...

Lucius

New member
Kullanıcı
Sunucumuzun ve Forumun değerli yöneticisi.. Tarçınlı kurabiye kardeşim sevgili Minikçe kardeşimin kendi yazdığı ve kendi sesinden "MİNİKÇE DÜŞLER" şiiri .. kendisini tebrik ediyorum ..duygularını çok güzel yansıtmış.

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Canım @Lucius canım ağbim.Bana hep emek veren elimi hiç bırakmayan güzel insan.Çok tşk ederim emeğine yüreğineee ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
s-0501cdb2296143e30d51a5a91d88eea9d73188c0.gif

Sunucumuzun ve Forumun değerli yöneticisi.. Tarçınlı kurabiye kardeşim sevgili Minikçe kardeşimin kendi yazdığı ve kendi sesinden "MİNİKÇE DÜŞLER" şiiri .. kendisini tebrik ediyorum ..duygularını çok güzel yansıtmış.

Kalbi-Sebila

You can go your own way
HanımZade
@Minikçe mmm sesine yüreğine sağlık herşeyde olduğu gubu bunda da şahsnesin :*

Ahmet

New member
Kullanıcı
baz insanlar vardır sadece laf olsun diye yorum yaparlar bazıları vardır görselliğe bakarlar aa klipmi a müziğide güzelmiş gibi
bazıları vardır sadece dikkat çekmek için yapar yorumunu veya gerçekten begenmiştir sözlerini stilini v.s

ben gerçekten keyifle dinledim şiirin sözleri kadar hissetirdikleride ve o amatör ruhun öle bir yansımışki diline şiiri okumuyor yaşıyor yaşatıyorsun @Minikçe sadece sesine yüreğine sağlık diyerek geçiştiremeyeceğim kadar kıymetli bir çalışma için çok tşk ediyor ve çok daha fazlasını uygun yer ve zamanda belirticeğimi not olarak belirtiyorum..

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Teşekkür ederim @Ahmet beğenmene sevindim :)
baz insanlar vardır sadece laf olsun diye yorum yaparlar bazıları vardır görselliğe bakarlar aa klipmi a müziğide güzelmiş gibi
bazıları vardır sadece dikkat çekmek için yapar yorumunu veya gerçekten begenmiştir sözlerini stilini v.s

ben gerçekten keyifle dinledim şiirin sözleri kadar hissetirdikleride ve o amatör ruhun öle bir yansımışki diline şiiri okumuyor yaşıyor yaşatıyorsun @Minikçe sadece sesine yüreğine sağlık diyerek geçiştiremeyeceğim kadar kıymetli bir çalışma için çok tşk ediyor ve çok daha fazlasını uygun yer ve zamanda belirticeğimi not olarak belirtiyorum..

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade

Kıvırcık saçlı küçük melek sesine güzel yüreğine sağlık. Seni çok seviyorum <3 :*

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
HanımZade

@Lucius azizim yine harika bir çalışma olmuş tebrik ederim :) Sevgiler değerli adminim; )

Alt