Süpermen User'e Karşı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Orkun

New member
Kullanıcı
Bu paylaşımda EUPHRAT nickli süpermeni ele almak istedim.

Arkadaşlar bağlı bulunduğumuz yer bir sohbet portalı buraya userin her türlüsü geliyor. Kimisi keyifli kimi sinir bozucu kimisi aksi kimisi sevimli kimisi alim kimisi zalim yani anlayacağınız enva-i çeşit user var. Bence bu tarz yeri renkli kılan da bu çeşitliliği bünyesinde bulundurmasıdır. Herkese bir tık uzağında iken dilediğinde sohbet edebilir dilediğinde çata bilmelisin. Peki,
userler sizin istediğiniz gibi sohbet etmek zorunda mıdır? Userleri tek bir kalıba sokmak zorunda mısınız? Niye userleri devamlı şöyle yapma, böyle deme, ona karışma, buna değinme gibi saçma sapan vazifeyi kendinize görev edindiğinizi sorabilir miyim? Aslında sormadan önce neden sitem ettiğimi anlamanız için aşağıdaki loglara göz atın.

Kanala Şiiryürekliadam nickinde biri girdi. Nicke baktığında etkileyici ve iddialı bir nick ve kanalda kurduğu cümleye hitaben gayri ihtiyari düşüncelerimi söyledim. Bakınız
;

[03:42] <Şiiryürekliadam>
1f603.png
:D

[03:43] <Şiiryürekliadam> şiir seven yok mu aranızdaa
[03:43] <Şiiryürekliadam>
1f603.png

[03:43] [03:43] <Qrkun> Şiir yureklı adam sırıtmaz
[03:43] [03:43] <Qrkun> Şiir yureklı adam şiir seven aramaz
[03:43] [03:43] <Qrkun> klavyesını konusturur
[03:43] [03:43] <Qrkun> Beklıyoruz
[03:43] [03:43] <Qrkun> Beklentıler yuksek

Bir şiir yazmaya davetti aslında anlayana, üslup biraz kaba evet kabul ediyorum. Dedim ya burada userin her türlüsü var. Bakınız mesela Seha arkadaşın davet edişi de bu şekildeydi.
[03:44] <Seha> #şiir odamıza alalım sizi Şiiryürekliadam
dedim ya kimimiz kaba kimimiz naif ince
Neyse, devam edelim. Sonraki diyalog şu şekilde devam ediyor.

[03:44] <Şiiryürekliadam> şiiri klavyede değil kağıtta konuşturrum
[03:44] <Seha> Şiir severiz özellikle okucam
[03:44] [03:44] <Qrkun> ama nıcke almışsınız. O zaman sızın deyımınızle sıır nıckte degıl
[03:44] [03:44] <Qrkun> kagıtta kalmalıydı
[03:44] [03:44] <Qrkun>
1f642.png
:)

[03:45] <Şiiryürekliadam> Hangi sohbet odasına girsem bu ismi kullanırım zaten
1f603.png

[03:45] [03:45] <Qrkun> Bu tarz nıckler
[03:45] <Seha> Barbie Hg
[03:45] [03:45] <Qrkun> Çakma DR Polis nıcklerı gıbı gelıyor bana
[03:45] <Barbie> Seha h.bulduk
[03:45] [03:45] <Qrkun> Haksızsam dıyın
[03:45] [03:45] <Qrkun>
1f642.png

[03:46] <Seha> Haksızsın.
[03:46] <Seha> dedim
[03:46] [03:46] <Qrkun> hoksozson :d
[03:46] <Şiiryürekliadam> şiiri sevin iyidirrr
[03:46] <Şiiryürekliadam>
1f603.png

[03:46] [03:46] <Qrkun> En son hangi şairin kitabını aldın
[03:46] <Seha> Bi şiirini paylaş hele Şiiryürekliadam bak kapıyı açtım

Bakın yukarıdaki adam şiir yürekli olmayabilir belki kişileri etkilemek amaçlı belkide öylesine belki de cidden şiir yürekli olduğu için almıştır. Beni ilgilendirmiyor ama gecenin kaçı olmuş, çatıyorum işte adama, bir şekilde sohbetimi etmeye çalışıyorum. O da sağ olsun kırıcı olmadan belkide diyecek bir şeyi olmadığından yukarıdaki gibi konuştu. Seha hala şiir yazmaya davet ediyor arkadaşı! Sohbetin diğer yarısına süpermen kılıklı bir adam daldı. Bakınız;

[03:47] <EUPHRAT> Qrkun boş konusmaktan başka
[03:47] <EUPHRAT> yaptığın bir iş varsa
[03:48] <EUPHRAT> dinlerim
[03:48] [03:48] <Qrkun> Dolusunu goremedık senden EUPHRAT .. bosuyla ıdare edıceksın

Evet, gördünüz ikili diyalog halinde ilerlerken durumu kendisince gerginleştiğini gören süpermen olaya el atma zorunda hissetti. Kendisinin konuya süpermen kimliğiyle dahil olması benim için sorun değil kanal genelinde konuşuyorsam herkes dahil olabilir sohbetime. Süpermen aynen yukarıdaki cümleleri kurdu. Merak ediyorum cidden dolu konuşmak nedir? Yukarıda ki yazdıklarım cidden boş mudur? Sohbet etmek için dolu olma gereği aranmakta mıdır? Boş konuşmak caiz midir? Umarım buna yanıt bulabiliriz.
Dolu konuşmaya örnek bekledim kendisinden ama tırt çıktı. Geçmiş konuşmalarına baktım süpermenin kanala giren çıkan userlere H.G demekten öteye gitmemiş. Peki bu dolu mudur? Marabacı başı mısın sen be mübarek? :d İşin mi yok senin? Boş boş işlerle uğraşıyorsun, diyor muyum süpermene? Demiyorum.. Çünkü herkes istediği gibi sohbet edebilmeli....Çünkü herkesin sohbetine kimse karışamaz! Devam edelim;

[03:48] <EUPHRAT> Seha şu karantinaya IQ seviyesini yükseltirmisin
[03:48] [03:48] <Qrkun>
1f642.png

[03:48] <EUPHRAT> zira kanalda sıkıntı çıkıyor.
[03:49] <EUPHRAT> Aytekin hg
[03:49] <EUPHRAT> iyi senden ne haber
[03:49] <Seha> EUPHRAT bunu gercekten yapalım soruları gecemeyeni almayalım
[03:49] <Seha> dicemde
[03:49] <Seha>
1f642.png

[03:49] <Seha> de işte..
[03:49] [03:49] <Qrkun> ya gıremezsenız?
[03:49] [03:49] <Qrkun> :d
[03:49] <EUPHRAT> burdada kopya çeken çıkar emin ol )
[03:49] <Seha> KuLyutmaz lazım bitanede
[03:49] [03:49] <Qrkun> IQ'm 146 malum
[03:49] [03:49] <Qrkun> :d
[03:49] <EUPHRAT> Seha çok sabırlı olmusum değilm mi )

Görüyorsunuz güya Tİİ'ye alınıyorum. :d Ama rica ediyorum cidden kendinizde o testten geçerek gelin buraya.
1f642.png
Ama şunu da demeden edemeyeceğim. IQ'nun sohbet edebilmek, sürükleyici olmak, eğlenceli olabilmek vb. diğer şeylerle alakası olmadığını biri bu süpermene anlatsın.
1f603.png

Süpermenin yardımcısı olsa gerek Seha hanımda beni haksız bulmuş. Kulak verelim hemen

[03:45] [03:45] <Qrkun> Haksızsam dıyın
[03:45] [03:45] <Qrkun>
1f642.png

[03:46] <Seha> Haksızsın.
[03:46] <Seha> dedim
[03:46] [03:46] <Qrkun> hoksozson :d
[03:47] [03:47] <Qrkun> Seha sende neden haksız oldugumu dıle getırır mısın?
[03:48] <Seha> Herkes istediği nicki alır ya bad olmamak şartıyla
[03:48] <Seha>
1f642.png

[03:50] [03:50] <Qrkun> SehA kişilerin aldıgı nıcke karısmıyorum.
1f642.png

[03:50] [03:50] <Qrkun> Şiir yazmaya davet etmıstım aslında bende
[03:50] <Şiiryürekliadam>
1f603.png

[03:51] <Seha> Şiiryürekliadam Şiir odasında mesajınız var okuyunuz lütfen
[03:51] [03:51] <Qrkun> Bence adamın uzerıne cok gıdıyorsunuz
[03:51] [03:51] <Qrkun> :d
[03:51] [03:51] <Qrkun> herkes nıckının nıtelıgını tasımak zorunda degıl .d
[03:52] [03:52] <Qrkun> bende az once sızın gıbı beklentılerı yuksek tuttum hata yaptım

Görüyorsunuz, okumakla okuduğunu anlamak farklı şeyler. Bakın IQ bunun için şart
1f603.png
User olmak için bir zekaya sahip olmayabilirsiniz ama Yönetici koltuğunda iseniz ve sohbet portalında yetkiliyseniz, okuduğunu anlayabilecek kadar bir zeka kırıntısına sahip olmalısınız. Peki, okuduğunu bile anlayamayan bu hanım, sunucuya bu zekayla IQ testine girerse sizce gelebilir mi? Peki ben çok ısrarcı olup adamın üzerine gittiysem Seha hanım ne yaptı? Herkes aldığı nickin niteliklerini taşımak zorunda mı? .d Adam öylesine aldı belki de :d Hoş ben bunu en başından beri biliyorum ama Seha hanım henüz farkında değil. Şiir aşkıyla mı yanıp tutuşuyor yoksa sunucuda sohbeti döndürmeyi mi kendisine görev edindi bilemiyorum.

[03:54] <Şiiryürekliadam> instagram var mı
[03:54] [03:54] <Qrkun>
1f603.png

[03:54] <Şiiryürekliadam> takipleşelim
[03:54] [03:54] <Qrkun> hahahaha
[03:54] [03:54] <Qrkun> Bana bos konusma dıyen arkadası buraya davet edıyorum.
[03:55] <Gizem> .sil
[03:55] <ChanServ> 4 Ekran Temizleniyor Lütfen Bekleyiniz.
[03:55] <ChanServ>
[03:55] <ChanServ>
[03:55] [03:55] <Qrkun> sosyallesıyor adam nıye sılıyonuz?
[03:55] [03:55] <Qrkun> :d
[03:55] <EUPHRAT> Qrkun
[03:55] [03:55] <Qrkun> Canım?
[03:56] <EUPHRAT> seni muhatap aldığım için gerçekten özür dilerim
[03:56] <EUPHRAT> .
[03:56] [03:56] <Qrkun> Ağır olurdu bu sözün ama bos konusma yı dolu cumlelerınle destekleseydın.
[03:57] <Şiiryürekliadam> uyudunuz mu lann
[03:57] <Şiiryürekliadam>
1f603.png

Bu son kısım çok can alıcı oldu. Şiir yürekli adam içindeki ateşi patlattı. Haklılığımı resmen püskürttü. :d Seha'nın beklentilerini suya düşürdü. :d
intagramı istedikten sonra dayanamadım süpermeni çağırdım.
1f603.png
Beni muhattap aldığı için özür diledi benden d Sözlerimi oturduğu yerde gevrek gevrek okuyacağına keşke anlamaya çalışsaydı beni, ya da hiç karışmasaydı. Her cümlem hayatın sırrını paylaşacak değil illa dolu da konuşmak zorunda değilim. İlla dolu bir şey görmek istiyorsa kitap karıştırsın. Buraya bunları bilerek gelmedi mi? Sohbet Sunucusunda bir ilki başarıp herkesi dolu dolu cümleler kurmasını mı sağlayacak? Nasıl manyak hedefleri var bilmiyorum ama rica ediyorum önce kendisini geliştirsin sonra beni eleştirsin.

Günün şakasını da bombasını da Şiir yürekli adam yaptı.
Ve ben sonunda shun yedim
1f603.png
Sonrasında tepki amaçlı aşağıdaki nickle geldim.

[03:58] * Shunlamasaydinkeske (K.Atat_rk@5E.78.FEAB7D4.IP) #Sohbet Kanalına Girdi

O sıra Şiir yürekli adam şovuna devam ediyordu.

[03:58] <Şiiryürekliadam> ooooo hemende uyudunuzzz
1f603.png

[03:59] * Shunlamasaydinkeske Çıktı (www.mevsim.org )

Çıktım ve Away nickimle geldim.

[03:59] * Qrkun|Filmde (K.Atat_rk@5E.78.FEAB7D4.IP) #Sohbet Kanalına Girdi
[03:59] * Qrkun Çıktı (www.mevsim.org )

Bu da Şiir yüreklinin son şakasıydı

[03:59] <Şiiryürekliadam> ben bir kötü bir adamım
1f603.png

Yani şuraya bağlayacağım. Yönetim kademesi userle tartışacaksa yetkilerini bir kenara bırakmalı, Eğer sen ağır konuşup ben dinleyeceksem hepimizi o sunucudan siktir edin kendi kendinize oynayın. Ama yok aşağıdaki dediğiniz gibiyse

[03:27] [03:27] <Qrkun> ınsanları elınızdekı yetkılerle susturmayın
[03:27] [03:27] <Qrkun> Kendılerını anlatmalarına musaade edın
[03:27] <EUPHRAT> Qrkun
[03:27] <EUPHRAT> burası özgür bir yer
[03:27] <HuLuTi> Neresi ÖZGÜR

E niye o zaman HuLuTi zline yedi?
Ben niye Shun yedim?
İlla sizin çektiğiniz çizgilerin içerisinde mi olmalıyız? İlla size boyun mu eğmeliyiz? Eyvallah mı çekmeliyiz?

Ahlak'tan dem vuranın ahlakından!
Zeka'dan dem vuranın zekasından!
Özgürlükten dem vuranın adaletinden!
Şüphe ederim!

Son sözü HuLuTi Reizin sözüyle bitirmek istiyorum.

[03:33] <HuLuTi> Atılmaktan korkan chat yapmasın ( HuLuTi sözü )

Kiana

New member
HanımZade
SevgiLi Qrkun ..

Bu payLaşımı yapman özgür düşünceLerin varoLduğunu kanıtLar..

KaLdı ki; Sen gibi bir Sohbet PLatform'Larında sörf eden birinin ve akabinde usLuptan eksik birinin bu konuyu eLe aLmasını ve payLaşımını okuduğum süre zarfındaki diLe getirmiş oLduğun söylemLeri hayretLe okuduğumu söyLemek isterim..

Chat ortamLarı benden daha iyi biLirsin ..Her çeşit insanın barındığı ve senin değindiğin insan tipLemeLerinden oLuşmakta..Bende Kendimce ALem-i ErvaH'tan GeLenLer diyorum..

Sen burada EUPHRAT nickLi arkadaşın SüpermenLik yaptığını diLe getiriyorsun.. DiyeLim ki öyLe .. Ozaman sana MevLana'nın güzeL bir sözüyLe sorarım ..

"Ey özden habersiz gafil! Sen hala kabukla öğünüyorsun!"

Sanırım sözde ne anLatıLdığını biLmektesindir..Bu paylaşımı yazan biri için bunu açıkLamamı istemezsindir..)

Sen ve sen gibiLerin Sohbet PlatforumLarında ki. sergiLediği usLuptan yoksun Küfürbaz ve beL aLtı Muhebbet içerikLi yazımLarını es geçip bu oLayamı takıLdın..? der sadece Tebessüm ederim ..)))

GeLeLim Özgür bir Chat ortamına ..Özgür chat yapmak demek.. Sadece bir soyut işLem değiL, açıkLama, ifade, tartışma özgürLüğünü de beraberinde getirdiğine dair açık topLumLarda bir, parantez içinde ( temel uzlaşma ilkesi ) ..Beyinde düşünce fonksiyonunu oLuşturan hücreLerin on iki miLyar adet oLduğu tahmin ediLmekte OLduğu bir Çağda yaşamaktayız ki; Sana bir hikaye iLe karşıLık vermek isterim ..

Avcının biri ormana avLanmaya gitmiş. Tabii bizim asLan boş durmuyor, her zamanki gibi bir geyiğin peşinde koşturuyor..

Bizim geyik avcının arkasına sakLanıyor.. Aslan üzerine doğruLtuLmuş tüfeği görünce avcıya: biz geyikLe eğLeniyorduk.. İLeride rakı sofram var.. GeLin birLikte sohbet edip eğLeneLim.. Tabi bizim avcı iLe geyik daveti kabuL eder.. Rakı sofrasına kuruLurLar..

AsLan içip içip boş ve aptaLca konuşan geyiğe o kadar sinirlenmiş ki belli etmemiş..Bizim asLan da durur mu, anıLarını anLatmaya başLar ve avcı iLe geyik keyiften sarhoş oLurLar..

Tabii rakı masasında et eksik..AsLan rakıyı etsiz içemez ve sarhoş oLan geyiği oracıkta parçaLayıp yer.. Rakıyı da mis gibi üzerine içer..

Ve avcıya dönüp der ki: BOŞ VE GEREKSİZ KONUŞMANIN SONU BUDUR ...

SaygıyLa.

Creative

New member
Kullanıcı
En çok değindiğin konu olan özgür sohbet etme konusuna değinmek isterim. Bu Sunucu üzerinde kimse özgür değildir her sunucuda olduğu gibi bu sunucuda belli kurallar çerçevesinde yönetiliyor. Evet bir özgürlük var ancak bu özgürlük kişisel ( bireysel ) özgürlüktür. İnsanlar ne yapmak istedikleri konusunda bize danışamazlar ancak yaptıklarının cezasını çekmeklede mükelleftirler. Bunun dışında evet gerçekten çok boş bir konu açılmış foruma.

Minikçe

Well-known member
HanımZade
en basit bir çocuk oyununda, sirkte kural vardır.Kurallar insanı korumak içindir bencede.demokrasi demek başkasının hakkının başladığı yerde benim hakkımın bitmesidir.herkesin doğrusu vardır ama doğru tektir.uymayanın hakkıda kötektir :))))))))))))))

Orkun

New member
Kullanıcı
Her türlü belalti ve küfürbaz oldugum dile getirilmiş. Peki soruyorum. Hanginizin anasina babasina ve yahut damarima basilmadikça herhangi bir şekilde küfür etmişim çok ama çok merak ediyorum. Bazı cümleler vardir argonun yer etmesi gerekir. Bazı cümleler vardır küfürsüz etkili olmaz. Yeri geldiğinde her ikisinide kullanmaktan çekinmem. Ama siz yine de bana lütfedip gösterin ki ben keyfe keder futursuzca sırf pislik olsun diye kanalda kime küfür etmişim!
Bana yine lütfedip hanginize belalti konuşmuşum lütfen söyleyin. Mesela ikra sana mı? Bir başkasına mı? Kime?
Özelde cilvelestigim dogrudur. Memnun olmayan biri varsa o da çıksın desin ki bana bunları bunları dedi diye. Ama asılsız ithamlariniz olduğunu görüyorum. Yetkilisiniz adminsiniz log boldur. Lütfen gösterin ilgili küfür metnin logun tamamını atın. Kivirmayin, ama benim senin kadar bos vaktim yok, seceresini mi tuttum vs. hikayelerle , öykülerle gelmeyin bana. Usluptan yoksun dediğin kısma gelirsek. Yapmacık sahte bir kimlik ortaya koymaktansa içimden geldiği gibi sesleniyor ve hitap ediyorum. Şahsen her zamanda onurlu olmusumdur dik durmusumdur hataliysam kabul etmiş kılıf aramamisimdir. Kalp kirdiysam ama 1 gün sonra ama 1 ay sonra ama 1 sene sonra mutlaka gidip el sıkışmış gönlünü almisimdir. Şahsen merak ediyorum. Madem beni bu şekilde iğrenç biri gibi tarif ediyor ve düşünüyorsun. Neden bir kere olsun bana gelip kardeşim gelme artık ne sohbetin çekilir ne de kahrın demedi? Madem ben böyle biriaiyim beni neden foruma davet ettin? Peki boyle tanimlarken beni buraya davet etmen ikircikli bir hareket değil mi? Peki benim bunu hangi hikaye ile orneklemi istersin hangi deyimden faydalanayim? Madem bu kadar mide bulandırıyor um niye hala muhatabinim?

Orkun

New member
Kullanıcı
Creavite ve minikce yukaridaki özgürlüğüm bir baskasinin özgürlüğüne mani olmuş mudur? Dedigim gibi uslubum diger kullanicilara göre serttir. Ama okuduğunuzu anliyorsaniz sayet? Benim yaptığım da öz de ilgili kişiyi şiir e davet etmekti seha bunu sirinlik yaparak davet eder ben bu sekilde. Herkesten tek kalip olmasini beklerseniz bizimde botumuzu yapın kendiniz çalın kendiniz oynayin. Peki özgürlük bana boş dedikten sonra karsimdakinden doluluk bekledigimde yedigim shun mudur? Ne yapmalıyım bana bos konusuyorsun diyen bir yetkilinin karşısında el pence durup eyvallah mi demeliyim? Bana ithamda bulunurken iyi, karsi cevap alinca shun mu atilmali? Sahi creavite sitem etmek, haklı olduğunu düşünüp bunu izah etmek boş bir konu mudur? Cidden bu tarz düşüncelere sahip insanların dolu dedikleri konulara sahit olmak istiyorum. Bir kere olsun bende sizi dolu dediginiz konusmalari görmek istiyorum. Zira boş ifadesine son derece hassasim bu ifade bir argodan bir kufurden bile ağırdır nezdimde...

Kiana

New member
HanımZade
SevgiLi Qrkun..

ÖnceLikLe beLitmek istediğim KarşıLıkLı söz yorum pasLaşmasına girmemiz..Burası özgür DüşünceLerin diLe aLındığını bir PLatform..

Beni biLen biLir .. Asla Lafımı esirgemem.. AnLamayanda umrumdışı der geçerim..

Bu payLaşımı payLaşıp yoruma açık tutan sensin..

Burada payLaşmış olduğun bir paylaşımda bende yorumda buLundum..Admin Log'Lardan vs Bahsediyorsun..

Bunu zaten kendin Tezinle diLe getiriyorsun..

Bazı cümleler vardir argonun yer etmesi gerekir. Bazı cümleler vardır küfürsüz etkili olmaz. Yeri geldiğinde her ikisinide kullanmaktan çekinmem.

Dedigim gibi uslubum diger kullanicilara göre serttir.

Yapmacık sahte bir kimLikten bahsediyorsun ..İnan Bana KimLiğini sakLamayan oLduğu gibi ve KişiLiğinden ödün vermeyen insanLar Karşısındasın..

GeLeLim Foruma neden Davet ediLdin konusuna ..

Evet davet eden bendim.. İnsanLar Bazen zaman aşamaLarında HataLar yaparLar.. Bu KaçınıLmazdır.. Ama her hatanın dönüşüde varmıdır vardır.. Bu yazdığımda ki ince dokunuşu aLgıLaman diLeğimLe .. ;)

Ne yapmalıyım bana bos konusuyorsun diyen bir yetkilinin karşısında el pence durup eyvallah mi demeliyim?

Bunu yapmamaLısın tabikide..Oki bu sen değiLsin.. Bunun yeri burasımıdır sence..? yoksa #operhelp kanaLında karşıLıkLı istişare ediLmemkmiydi.. Bunu EUPHRAT arkadaşa gidip uygun bir diLLe konuşmak yerine süperman vs vs saçma sapan bir yazıyla diLe Getirmektesin..

SaygıLarımLa..

Creative

New member
Kullanıcı
Creavite ve minikce yukaridaki özgürlüğüm bir baskasinin özgürlüğüne mani olmuş mudur? Dedigim gibi uslubum diger kullanicilara göre serttir. Ama okuduğunuzu anliyorsaniz sayet? Benim yaptığım da öz de ilgili kişiyi şiir e davet etmekti seha bunu sirinlik yaparak davet eder ben bu sekilde. Herkesten tek kalip olmasini beklerseniz bizimde botumuzu yapın kendiniz çalın kendiniz oynayin. Peki özgürlük bana boş dedikten sonra karsimdakinden doluluk bekledigimde yedigim shun mudur? Ne yapmalıyım bana bos konusuyorsun diyen bir yetkilinin karşısında el pence durup eyvallah mi demeliyim? Bana ithamda bulunurken iyi, karsi cevap alinca shun mu atilmali? Sahi creavite sitem etmek, haklı olduğunu düşünüp bunu izah etmek boş bir konu mudur? Cidden bu tarz düşüncelere sahip insanların dolu dedikleri konulara sahit olmak istiyorum. Bir kere olsun bende sizi dolu dediginiz konusmalari görmek istiyorum. Zira boş ifadesine son derece hassasim bu ifade bir argodan bir kufurden bile ağırdır nezdimde...

Ben kişiliklerle ilgilenmem kurduğun cümlelere karşın sunucu hakkında ve bireysel anlamda belirlenmiş yada belirlenmemiş kısa bir bilgilendirme yaptım. Sizin aranızdaki polemikler beni pek fazla ilgilendirmiyor. Şunuda belirtmekte fayda var eğer shun yiyorsan ban yiyorsan ve hatalı olduğunu düşünüyorsan insanlar üzerinden polemikle değil, senin üstünde kim varsa o arkadaşa iletmekle çözüme ulaşabilirsin. Herkesi bir kefeye koyma gibi bir durum içindeysen ancak bu yollara başvurabilirsin. İyi forumlar dilerim.

Absnthe

www.Mevsim.Org
Kullanıcı
Web sitesi
www.mevsim.org
Qrkn Seni Az Buz Biliyorum, Seni Anlamiyorda Degilim. Kimse Kusursuz Degil Herkes Hata Yapar.
Birimiz Ateş Oluyorsak Hepimiz Ateş Olmak Zorundamiyiz . Kırılanlar üzülenler Mutlu olanlar ve Gülenler her daim Olacak Asil Mesele Bunu Çözüme Kavuşturmak Lazim Aslinda Bu konunun Buraya kadar uzamasina Gerek varmiydi ? Herşey '' shun ''mu Gercekten ?
Biz Bir Aileyiz Herkesin Belli bir Kurallari var. Senin Deyimine gelirsek ;
Niye userleri devamlı şöyle yapma, böyle deme, ona karışma, buna değinme gibi saçma sapan vazifeyi kendinize görev edindiğinizi sorabilir miyim?

(Sen Görmüyor Olabilirsin Lakin Belalti Muhabbetler Dönüyor. Nazik Sekilde Kibar Şekilde İkaz Ediyoruz. Bu hep Sürecek.)

Sence Böyle Bir Şey mümkünmü ? Herkesi Bu kadar Özgür Biraksak. Emin Ol Başta Ortaligi BEN Ayağa Kaldirrim. Herkesi Neden Huylandirip Rahatsiz Edeyim ? Benimde Bazi Şeyleri Özgürce Konuşma İStegim var ? Ama Bunlardan Daha Cok Sevdigim Dostlarim, Arkadaşlarimin Fikirlerine Daha COK SAYGİ Duydugum Aşikar. Bu sebeple Önce Saygi duymak lazim... Belkide Sen Yanliş Anlasilmişda Olabilirsin . Dişardan bakinca Farkli Görünüyor Olabilirsin. Mesele Bu degil.
Demem oki Kazanmak olay , Kaybetmek Kolay. Dünya Kücük Kalb kırmaya üzmeye Lüzüm yok.Burasi Sohbet Aile Ortami Kurallara Riayet ederiz. Birbirimize saygi ve sevgi cercevesinde Şakalaşiriz.. Yanliş Anlasilma HER daim olacak , Hatalar Her zaman olacak. Mühim Olan bunlarin Üstesinden Gelmek.Kızgınsin , gerginsin zamanla bunlar gelir gecer. Mühim Olan Ayakta kalmak. Biz Herkese Saygi Duyuyoruz... Sizdende Cok şey beklemiyoruz.. Olumsuzluklari Arkada Birakin , Olumlu Şekilde Yeni Bir Bakiş Acisiyla Devam edin.. Bazi Şeyler Olmuyorsa Olmuyor, Oldurmanin Lüzümü yok . Teşekkürler İyi Forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alt