Üyelerin Sesinden ŞİİR ler

A

AyLa

Guest
cooltext274094561910564.png

A

AyLa

Guest
@lastsamurai Arkadaşımızdan Alıntı

@lastsamurai :

Aslında edebi türde yazmış olduğum çok şiirim var ancak burada sizin güzel seslendirmelerinizi dinleyince heveslendim, kısa bir tanesini seslendirmeye çalıştım. Umarım ileride diğerlerini de sizlerle paylaşabilirim...

"Kaldı"
Eğer karşınızdaki insanla ayrı yerlerde yatıp aynı düşlerle kalkıyorsanız, aranızda hep mesafeler var ise, koyu bir özlem çekiyorsanız, işte bu haldeyken zar zor o sevdiğinizle buluşunca zamanın sizin için ne kadar aceleci bir düşman olduğunu anlarsınız. Her şey bir anda oluverir biter. Bir bakarsınız hemen akşam olmuş ve her şey gırtlağınızda kalmış... Birbirini uzaktan seven, zar zor ve kısacık görüşebilen aşklar üzerine yazmıştım bu şiirimi.
Umarım beğenirsiniz.

Emeğine Kalemine Sesine Sağlık @lastsamurai
Çok güzel olmuş
Bizlerle paylaştığın için teşekkür ederiz

lastsamurai

Yasaklı Üye
Yasaklı

@lastsamurai :

Aslında edebi türde yazmış olduğum çok şiirim var ancak burada sizin güzel seslendirmelerinizi dinleyince heveslendim, kısa bir tanesini seslendirmeye çalıştım. Umarım ileride diğerlerini de sizlerle paylaşabilirim...

"Kaldı"
Eğer karşınızdaki insanla ayrı yerlerde yatıp aynı düşlerle kalkıyorsanız, aranızda hep mesafeler var ise, koyu bir özlem çekiyorsanız, işte bu haldeyken zar zor o sevdiğinizle buluşunca zamanın sizin için ne kadar aceleci bir düşman olduğunu anlarsınız. Her şey bir anda oluverir biter. Bir bakarsınız hemen akşam olmuş ve her şey gırtlağınızda kalmış... Birbirini uzaktan seven, zar zor ve kısacık görüşebilen aşklar üzerine yazmıştım bu şiirimi.
Umarım beğenirsiniz.

Çok güzel olmuş

Öncelikle gerçekten çok mutlu oldum. Şiire bu kadar çok önem verdiğinizi bilmiyordum. Bu çok güzel, çok hoşuma gitti. çünkü ben şiir yazmayı da okumayı da çok severim amatör olarak.
Benim için yazmış olduğunuz güzel satırlar adına size derin minnetlerimi sunuyorum @AyLa hanım.

Sonraki şiirlerimi burada paylaşıcam ölmezsek...

tekrar teşekkürler.

A

AyLa

Guest
Sevgili @lastsamurai

Ilk önce mutlu olman, beni de çok mutlu etti.
Şiirin yeri hem bende, hemde Arkadaşlarımızda, ap ayrıdır .
Olmazsa olmaz gibi.

Şiirsiz bir ortam, her türlü Huzursuzluklara açıktır bence.
Bu nedenle şiirlerin sonu gelmesin diyorum .

Yeni şiirlerini de sabırsızlıkla bekliyoruz
Tekrar Emeklerine sağlık :)

hasretle

New member
HanımZade

@lastsamurai :

"Kaldı"
Umarım beğenirsiniz.

Çok güzel olmuş
Böyle güzellikleri okumanın- dinlemenin, şahsım adına, tadını almanın bir şans olduğunu düşünüyorum...
Çok güzel okumuşsunuz @lastsamurai ... İçten yazıp okuduğunuz aşikar. Emeğinize, sesinize ve o güzel yüreğinize sağlık. (y)
Sevgiler

Son düzenleme:

lastsamurai

Yasaklı Üye
Yasaklı
Böyle güzellikleri okumanın- dinlemenin, şahsım adına bir şans olduğunu düşünüyorum...
Çok güzel okumuşsunuz @lastsamurai ... İçten yazıp okuduğunuz aşikar. Emeğinize, sesinize ve o güzel yüreğinize sağlık. (y)
Sevgiler

Çok teşekkür ederim @hasretle
içten yazınca içten okur insan. ve hep derim. Dünyadaki en güzel aşk taklitçisidir Şair. Bunu başaramazsa şiiri ne güzel yazabilir ne okuyabilir..
Benim için yazdığınız övgüler adına size sonsuz teşekkürlerimi sunarım. beni ihya ettiniz. teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler...

Bu şiirimi de sevgilisine kavuşamayan, onun bir başkasıyla bir gün yapacağı düğün hazırlıklarını uzaktan kendini şiire vurarak izleyen bir şair düşleyerek yazmıştım... İnsan kendisinin diğer yarısı kıldığı birini kaybedince, artık o vakit en fazla Ölü Yaşayabilir. Cesedine düşen bir uçurumun boşluğunda...

Ölü yaşayabilir

hasretle

New member
HanımZade
Çok teşekkür ederim @hasretle
içten yazınca içten okur insan. ve hep derim. Dünyadaki en güzel aşk taklitçisidir Şair. Bunu başaramazsa şiiri ne güzel yazabilir ne okuyabilir..
Benim için yazdığınız övgüler adına size sonsuz teşekkürlerimi sunarım. beni ihya ettiniz. teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler...

Bu şiirimi de sevgilisine kavuşamayan, onun bir başkasıyla bir gün yapacağı düğün hazırlıklarını uzaktan kendini şiire vurarak izleyen bir şair düşleyerek yazmıştım... İnsan kendisinin diğer yarısı kıldığı birini kaybedince, artık o vakit en fazla Ölü Yaşayabilir. Cesedine düşen bir uçurumun boşluğunda...

Ölü yaşayabilir
Ah diyorum @lastsamurai , dokunuyor iç'te bir yerlere... Şair güzel eylemiş, yansıtan siz de aynı güzellikte...
Yüreğinize sevgiler...

Lucius

New member
Kullanıcı
Movie Maker: aylaa

ok-hareketli-resim-0143.gif

@AyLa ablam beni kırmayıp bu şiiri okuduğun için öncelikle sana çok teşekkür ederim.Sesine ve yüreğine sağlık...

a10b394a-cf72-4d6a-a897-c0863fd6fbc2.gif
Sevgili Ayla çok güzel seslendirmişsiniz..tebrikler.. sevgili CcNarNia da çok güzel editlemiş..keyf içinde izledim ve dinledim.. yüreğinize sesinize sağlık...

Minikçe

Well-known member
HanımZade

@lastsamurai :

"Kaldı"
Umarım beğenirsiniz.

Çok güzel olmuş
@lastsamurai harikasınız.Çok tşk ler.Yine/Yeniden bizimle olun lütfen

lastsamurai

Yasaklı Üye
Yasaklı
@lastsamurai harikasınız.Çok tşk ler.Yine/Yeniden bizimle olun lütfen

bu güzel mesajınızdan dolayı çok teşekkür ederim @Minikçe beni çok mutlu ettiniz.
admine öğlen bir mesaj attım. eğer o sorun halledilirse hepsini yayınlayacağım. şiirim çok. yeter ki dinyelen olsun.
tekrar teşekkürler :)

Alt