Üyelerin Sesinden ŞİİR ler

Lucius

New member
Kullanıcı
Movie Maker: melda3

pioggia+animata
pioggia+animata
pioggia+animata

@Minikçe

Öncelikle beni kırmayıp bu şiiri okuduğun için çok teşekkür ederim.Sesine;yüreğine sağlık.Teşekkür ederiz.

200.gif
200.gif
Kardeşim Minikçe..şiir okumada artık level atladın..ve daha da güzel okuyorsun..farklı bir yorum katıyorsun ..ses renginle..tebrik ediyorum.. Sevgili CcNarNia da çok güzel editlemiş...alkışlıyorum ..

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Kardeşim Minikçe..şiir okumada artık level atladın..ve daha da güzel okuyorsun..farklı bir yorum katıyorsun ..ses renginle..tebrik ediyorum.. Sevgili CcNarNia da çok güzel editlemiş...alkışlıyorum ..
hala ben ve yüreğim... yol aldık gidiyoruz işte abicim.senin beğenmene ve güzel yorumuna, kulaklarına, yüreğine tşk ederim

miSsy

New member
HanımZade
Canımm @Minikçe mmm Çok güzel ve duygu yüklü seslendirmişsin şiirini bayıldımmm.. Yüreğine Sesine Emeğine Sağlık Bitanemm :*

'' Güldürür müyüm Seni ? ßıktırır mıyım BiLmem ~ ''

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Canımm @Minikçe mmm Çok güzel ve duygu yüklü seslendirmişsin şiirini bayıldımmm.. Yüreğine Sesine Emeğine Sağlık Bitanemm :*

'' Güldürür müyüm Seni ? ßıktırır mıyım BiLmem ~ ''
@miSsy misimmm canımmm çok tşkk yüreğinden öpüyorum :*

A

AyLa

Guest

BeLLa

New member
HanımZade
Beğenen bütün arkadaşlarıma teker teker teşekkür ediyorum :) paylaşım da bulunan bütün arkadaslarimizin da emeğine sağlık :) şiirlerin konuştuğu bi paylaşım @Minikçe böyle bi konu da bizi bulusturdugun için özellikle sana teşekkürlerimi sunuyorum :) süpersiniz arkadaşlar

Minikçe

Well-known member
HanımZade
Beğenen bütün arkadaşlarıma teker teker teşekkür ediyorum :) paylaşım da bulunan bütün arkadaslarimizin da emeğine sağlık :) şiirlerin konuştuğu bi paylaşım @Minikçe böyle bi konu da bizi bulusturdugun için özellikle sana teşekkürlerimi sunuyorum :) süpersiniz arkadaşlar
@BeLLa cım ben tşk ederim

hasretle

New member
HanımZade
Movie Maker: aylaa

ok-hareketli-resim-0143.gif

@AyLa ablam beni kırmayıp bu şiiri okuduğun için öncelikle sana çok teşekkür ederim.Sesine ve yüreğine sağlık...

a10b394a-cf72-4d6a-a897-c0863fd6fbc2.gif
O billur ve pürüzsüz sesinle; öyle akıcı çıkmış ki sözler, çok etkileyici ve derinsel olmuş @AyLa 'cım. Bir kez daha sesine, nefesine ve yüreğine sağlık.
Ve @CcNarNia; bir kez daha emeğin göz ardı edilemez. Çok teşekkürler...

hasretle

New member
HanımZade
A

AyLa

Guest
O billur ve pürüzsüz sesinle; öyle akıcı çıkmış ki sözler, çok etkileyici ve derinsel olmuş @AyLa 'cım. Bir kez daha sesine, nefesine ve yüreğine sağlık.
Ve @CcNarNia; bir kez daha emeğin göz ardı edilemez. Çok teşekkürler...

@hasretle mmm
Yüreğinin güzelliğini sözlere dökemediğim ...
O eşsiz gönlüne sağlık canım
Beğendiğine çok sevindim
Teşekkür ederim
Sevgiler

Alt